Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológus foglalkozik merevedés...

Urológus foglalkozik merevedési problémákkal?

Figyelt kérdés
22 évesen egyszerűen nagyon nehéz elérnem az erekciót ha szexre kerül a sor. Önkielégíteni nem nagyon szoktam. Eddig csak potencianövelőkkel sikerült a szex de belefáradtam a dologba és szeretném kezelni magam. Lehet lelki ok vagy nem tudom de az ellen se tudok mit tenni. Nem tudom kihez fordulhatnék. Láttam úgy nevezett potencia orvost, akinek órabére 10ezer Ft körül mozog és diákként nem nagyon engedhetem meg magamnak. Ingyenes urológus foglalkozik ilyesmivel?
2014. okt. 23. 20:33
 1/4 szamo77db ***** válasza:
Összetett a válasz. Először is ezekkel a "csodadoktorokkal" szóba se állj! Egy fillért se költs rájuk! Tehát első körben nézesd meg urológussal. Ha ott minden rendben, akkor lássa andrológus. Ha ez a kettő egyaránt kizárja a szervi problémákat, akkor nagy valószínűséggel pszichés háttere van. Keress fel pszichológust, pszichiátert. Ennyit tudok neked mondani legjobb tudásom szerint. Még valami: mért nem maszturbálsz? Olyankor sem akar merevedni, ha magadnak csinálod az örömszerzést és egyedül vagy a szobádban? Ha mégis rászánod magad a masztira, a szobád ajtaja mindig legyen zárva, mert egyéb sem hiányzik ebben a helyzetben, mint hogy rád nyisson valaki!
2014. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz privit is, a téma jellege olyan, hogy indokolja a "négyszemközti" beszélgetést!
2014. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Az az andrológia! Ők foglalkoznak a fériak nemi szerveivel. Általában már van a kórházakban külön osztály.


Az urológus inkább a húgyúti problémákkal foglakozik.

2014. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen,urológus minden féle nemi szervet érintő problémával foglalkozik és ha kell tovább irányít.Persze menj el urológushoz nyugodtan és majd ha kell tovább irányít,először megvizsgál hogy minden renben van veled és ha odalennt minden oké lenne csak akkor irányítana más orvoshoz.
2014. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!