Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsinek érzem a férfiasságom....

Kicsinek érzem a férfiasságom. Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ba azlenne a helyzet, hogy. 16 éves vagyok 170 cm magas 78 kilo, nagyresze izom mert edzek, szteroidokat nem szedtem csak tömegnövelőt meg fehérjét, vitaminokat, cratine-t. Az a gondom hogy kicsinek érzem a férfiasságom 14 centiméter, szeretném hogy nagyobb legyen vagy hogy nem tudtok valami módszereket amitől jobban kitudom elégíteni a barátnőmet, aztakarom hogy neki is nagyon jó legyen. Köszi a válaszokat ja és ( orvoshoz nem szeretnék fordulni)

2014. okt. 26. 05:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyúúúújtsd meg!
2014. okt. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ujazd meg,Nyald ki
2014. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az nem elég? Én nem szeretnék nagyobbal találkozni!!!!!!

Ha nem elég, akkor más baja van.

2014. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy nő hüvelye 8-11 cm körül van. Bőven elég a méreted a normális nemi élethez, hidd el, hogy nem nagy öröm, ha egy baseballütő méretű szerszámmal döngetik az embert. Ha kétségeid vannak, akkor legegyszerűbb, ha megkérdezed a barátnődet, meg van-e elégedve. Remélhetőleg akkor megnyugszol.
2014. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14 cm már nem mondható kicsinek. A péniszedet mesterségesen nem lehet növelni. Ha nem tudod kielégíteni, annak más oka lehet. Gyakoroljatok és beszélgessetek is arról, hogy kinek mi a jó!
2014. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azaz érdekes, hogy sokáig bírom, ameddig akarom félóra vagy amennyi, aztmondja jó neki de ha aztmondja már hogy elég (heves nyogesek előtt) mégse ment el, és engem ez nagyon zavar
2014. okt. 26. 09:41
 7/15 A kérdező kommentje:
*heves nyogesek után! Nem hiszemm hogy hazudna nekem mármint, hogy nemjo de aztmondja jogy jó.....
2014. okt. 26. 09:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát először is: fél órának nem örülnék, mert az nagyon sok. (mármint az előjátékon kívül). A filmekben meg reszelhetnek órákig is, lesz*rom, az nem a valóság.

Másodszor: ha maga az aktus közben még pluszban az ujjaddal izgatod a csiklóját (mondjuk olyan pózban, amelyikben ez kivitelezhető), akkor kell hogy legyen orgazmusa.

Harmadszor: ha ez után sem történik semmi, akkor talán sohasem lesz jó neki.

2014. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Például? Milyen pozra gondoltál?
2014. okt. 26. 10:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Az már jó méret.A hülye válaszokat meg díjazd pirossal,ahogy én is .
2014. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!