Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez megbízható bolt (potencianö...

Ez megbízható bolt (potencianövelőszer)?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 28. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
én potencianövelésnek azt használom, hogy kipróbálok olyan perverzségeket, amiket eddig még nem...
2014. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem semmi se hat :) köszi a "segítséget" ;)
2014. okt. 28. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor csak nem találtad meg még azt, amire igazán felizgulsz.. Bár lehetnek testi gátjai is a hibás, vagy gyenge erekciónak, ez testileg egészséges embereknél akkor is fejben dől el... Például olyan melegek, akik maguk előtt se vállalják fel vonzalmukat, mert erkölcstelennek tartják (mondjuk vallási neveltetés végett), azoknak nagyon rossz lesz a szexuális életük egy nővel, gyakran kiütköznek potencia problémák is, hiszen egy nő számukra egyáltalán nem elégségesen izgató... Mindenképpen önismerettel orvosolható a nem testi eredetű potenciazavar, keresd meg akár egy szexvideós oldalon azt, ami a legdurvábban, leginkább izgat... Másrészről a túlzott szexvideókhoz való hozzászokottság is lehet ok, mert ott olyanokat látsz, amit az életben csak kevés eséllyel, vagy egyáltalán nem tudsz kivitelezni, ezzel olyanra izgulsz, amiben nincs részed... Ez esetben egy kis önmegtartóztatás (értsd úgy: kiéhezettség) kell ahhoz, hogy helyre álljon a libidó és a cerka... Az első válaszoló voltam.
2014. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mindegy. ez a bolt kamu, rendeltem egy dragon power-t majd kiderül használ e egyáltalán, vagy b*szh

*atom az egészet a f.s*zba, mert szildenafil tartalmú gyógyszert úgyse fogok tudni szerezni

2014. okt. 28. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvos felírhat komolyabbat is.. Ha komolyak a problémáid, akkor fordulj orvoshoz.
2014. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azok lesz.rják az egészet ,ha jók az eredmények (oszt közbe mégis fenn áll a probléma)
2014. okt. 28. 12:29
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Ne szedj semmi ilyen kétes származású és hatású készítményt! Csak a pénzedet akarják elvenni! Aztán adódhatnak egészen extrém problémák és nem is gondolod, hogy ezektől a vackoktól is lehet!
2014. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább keresned kellene egy másik orvost, aki komolyan segít és felír neked valamit!

A neten vásárolható szerekkel az a baj, hogy nem ellenőrzött forrásból származnak, így sosem tudhatod, hogy mit szedsz be valójában.

2014. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sportolj. Sport hatására megemelkedik a tesztoszteronszinted (nem csak a sportolás ideje alatt), növekedik az önbizalmad, jobb formában leszel.
2014. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!