Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Gillette Blue 3 és Mach 3...

A Gillette Blue 3 és Mach 3 között van különbség egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon vettem észre semmit... Szerintem ugyanaz a penge, csak az egyik drágább.

#csempe #borotva #penge #Gillette #Mach 3 #sárga kacsa #kókuszillatú sampon #wc mellé hugyozás
2014. okt. 29. 08:44
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Blue 3-at használok és maradéktalanul elégedett vagyok vele. Nem hiszem, hogy a Mach 3 rosszabb lenne.
2014. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is azt használtam eddig, de nem lep meg a Mach 3, pedig drágább... Öcsémnek a Blue 3 is jó egy évig, én meg 2-3 alkalom után dobhatom el a pengét, nevetséges, hogy nincs egy kib*szott borotva, ami megérné a pénzét...
2014. okt. 29. 18:45
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Ennyire erős a szakállad? Mennyi idős vagy?
2014. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
27, de nem mondanám erősnek, hetente állok neki, de nem hosszú. Ennek az anyaszomorító öcsémnek meg jó egy évig a penge... Nem is értem... Cigányok szokták árulni a Mach 3-at, majd veszek már egyet, bolti ár alatt, kipróbálom huzamosabb ideig. :D
2014. okt. 30. 13:09
 5/7 szamo77db ***** válasza:
60%
Én a Rossmann boltokban szoktam venni. És én is csak egyszer borotválkozom hetente, mert nagyon érzékeny a bőröm. Vigyázz, nehogy valami hamisítványt vegyél!
2014. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben, vigyázok majd a cingusokkal. ;)


Én is Rossmannban vásárolok. Köszi a választ, megy a ződkéz. :)

2014. okt. 31. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Én régen netről vettem Macch3-at olcsón. Igazi hamisítvány . Rakat szar volt. :D Pedig vhol Bp. közepén egy magyar mindenes bolt. :D


Nekem amúgy a Mach3 tovább bírja mint a blue 3.

2016. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!