Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakorlatilag én körülmetélt...

Gyakorlatilag én körülmetélt vagyok?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban fitymaszűkülettel műtöttek, és hébe-hóba látván más emberek péniszét azokon a makkra ráhúzható bőr van, de nekem ilyen konkrétan makkra húzódó bőröm nincs.
2014. okt. 30. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a makkodat lankadtan sem fedi a bőr és kiskorodban műtöttek is, akkor valószínűleg igen.
2014. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Emiatt nem lesz semmi gondod a szexuális életedben. A mi családunkban a nagyapám, apám, és is így születtünk. Mindegyikünknek jó volt a házasélete, és lett 4-5 gyerek.
2014. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ne bolondozz már velem 2 es .Fityma /bőr/ nélkül születtetek .Érdekes egy család lehettetek ,ha mindenkit metélni kellett .Nem vagyok fajgyülölő,csak úgy megjegyeztem .
2014. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

a kettes valamit nagyon fére írt,olyan van hogy valakinek rövidebb a fitymája és csak félig fedi a makkot,de olyan nincs hogy úgy szülessen hogy egyáltalán ne legyen a makkján fityma.


Hát nagyon úgy néz ki hogy körülmetélt vagy,de hány éves vagy hogy erre csak most jösz rá?

Apukádat még sosem láttad kis gyerekkorodban sem meztelenül?


Anyukádék meg lehet hogy jól elsiették a gyerekkori fityma szűkületed,mert igen fiatal korban lehet a szűkületet metélés nélkül is orvosolni(de felnőtt korban is),csak a szülők nem néznek utána és amit mond az orvos egyből bele mennek.Csak nagyon súlyos szűkületkor kell metélni a fitymát.A legtöbb esetben elég ha a fityma alján ejtenek egy vágást és lazítanak a fitymán csak.


De nem lesz bajod hogy metélt vagy,viszont megbámulhatnak érte.

2014. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!