Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy érzem mintha egy kis...

Úgy érzem mintha egy kis folyadék lenne a herezacskóm jobb oldalánál ez nem vízsérv mert akkor a here lenne vízzel teli nem fáj nincs méretbeli különbség csak a jobb herém 2mm-el kisebb 16F mért van ez?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 20:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam hogy ez is a hormonelváltozás miatt van vagy ilyesmi mert ha baj lenne gondolom fájna.
2014. nov. 5. 20:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Mongyuk az is lehet hogy csak vér de csak akkor érzem ha lentről felfelé húzom az ujjam a zacskómon és akkor érzem csak
2014. nov. 5. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármi gondod is lenne ,most igy jött össze ez a tapera .
2014. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz. (Fél órán belül harmadszor mondom ezt :D ) Nem áll olyan sokból, és legalább tisztázódik, mi az. Itt szerintem kis valószínűséggel tud valamit érdemben hozzászólni a dologhoz.
2014. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezzel most mit akarsz mondani??
2014. nov. 5. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyikünk? :D
2014. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na mindeggy amúgy azazért kérdeztem mert azt én is megírom csinálni hogy oké megyek orvoshoz de titeket azért kérdezlek mert nem akarok feleslegesen menni és hogy ti tudtok e mondani valamit de mindeggy mert szerintem nincs semmi bajom mert az lehet vér is meg ha baj lenne akkor már roszabb lennemert régóta ilyen hetek óta XD
2014. nov. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!