Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit jelent egész pontosan a...

Mit jelent egész pontosan a körülmetélés? Kép?

Figyelt kérdés
Szóval pontosan melyik, mekkora részt távolítanak el a péniszről? Valaki tudna nekem egy képet mutatni egy körülmetélt illetve egy nem körülmetélt hímvesszőről? Csak hogy egymás mellett lássam, hogy összehasonlítsam.
2014. nov. 7. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy a makkon a bőrt lemetélik és makkon nem lesz bőr. Nem lehet lehúzni a bőrt, mert nincs mit.
2014. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez változó. A műtétet végző orvostól és a szűkület mértékétől függ, hogy mennyit távolítanak el a fitymából.


Itt egy ábra (és a goo*le a barátod!):

[link]

2014. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, ilyen képeket én is találtam, igazából pont azért kértem itt képet, mert olyanra lennék kíváncsi, ami igazi, valódi fénykép, nem csak egy rajzolt valami.
2014. nov. 7. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Valóban jól látod kérdező,csak egy sablon képet mutatott a válaszoló .nem mindenkinél egyforma nagyságot vágnak le ,

A doki műtét előtt a makkon előre húzza a bőrt,majd kb a makk felénél körbe rajzolja ,és itt vágja körbe .Majd az aló megmaradt részt összevarja .Ekkor még a féket is eltávolítja .

2014. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a linkelt kép sablonos, de az utánam író még ennyire sem volt képes, inkább csak mások válaszának értékelésében "jeleskedik".


A következő oldalon találsz rendes képet is:

[link]

2014. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2014. nov. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szegény srác, nem tökönszúrják előtte, hanem össze szúrkálják... Akkor inkább csinálják enélkül, csak gyorsan.
2014. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A körülmetélés kisműtétet minden esetben érzéstelenitésben végzik, a gzerekeknél pedig általában altatásban. Nem érzel belőle semmit, mert teljesen el lehet érzésteleniteni a területet. Az, hogy mennyit vágnak az orvostól függ, de általában a teljes előbőrt eltávolitják, mert a körülmetélés akkor éri el az egészségügyi hatását, ha a műtétet követően a makk teljesen szabadon marad. A fitymaféket nem minden orvos oldja meg. Van aki meghagyja, van aki bemetszi és vannak akik azt is eltávolitják. A körülmetélés után a fitymaféknek semmi szerepe nincs, ha azt szeretnéd, hogy alul is sima legyen, akkor beszéld meg az orvossal műtét előtt.
2014. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

A makkot fedő bőrt levágják,lecsonkolják.Én valahogy ebben semmit szépet nem látok.


És nem értek egyet hogy egészséges embereknél,gyerekeknél akaratuk ellenére,beleegyezésük nélkül levagdossák a bőrük egy részét,nem is beszélve arról hogy 4-6 hét mire begyógyul teljsen és van akiknél a hirtelen csupasszá vált makk nem a legjobban viseli ezt.

2014. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!