Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A PPP pöttyök mennyire gyakori...

A PPP pöttyök mennyire gyakoriak fiúknál?

Figyelt kérdés
Makkom peremén sorban vannak ilyen kis fehér pöttyök.Ezek a PPP ( Pearly Penile Papules )pöttyök.Teljesen ártalmatlanok csak nem betegség,fertőzés.Először én is megijedtem,de olvastam,hogy ez egy normális jelenség,csak nem minden fiúnál van.Milyen gyakran fordulnak ezek elő fiúknál?Nem zavar másokat,mert engem nagyon.Valahogyan nem lehet őket leszedni vagy legalább a számukat csökkenteni?Lézeres kezelést nem akarok! 14/F

2014. nov. 7. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori, de ne zavarjon!

Kb 5 éve én is ugyan így kiírtam kérdésnek ezt, mondták, hogy nem lesz semmi baj.

És tényleg, a csajok jobban aggódnak a saját luk kinézetükért, ezért ami nekünk furcsa és csúnya, az nekik természetes :D

2014. nov. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok fiúnál van. De nyugi, a lányok 80%-át nem érdeklik az ilyen pöttyök.
2014. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!