Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom? Minden...

Mi lehet a bajom? Minden ejakuláció után erős, sajgó fájdalmat érzek prosztatám környékén és a péniszemben.

Figyelt kérdés

Már legalább két, de inkább több éve tart, kisebb-nagyobb szünetekkel. Minden vizsgálatot elvégeztem, amit el tudtok képzelni. Vettek többször vizeletmintát, ondómintát, csináltak tenyésztést a húgycsőből, volt, amikor pozitív lett egy baktériumra, volt, amikor nem. Volt, hogy kéthetente jártam urológushoz (méghozzá egy nagyon jóhoz). Időközben kiderült, hogy volt herevisszerem, de azt meg is műtötték. Ezzel a sajgó érzéssel még proktológusnál is voltam, hátha valami aranyér-szerűség. Semmit nem talált. Viszont azt mondta, hogy sok fiatalembernél, aki sokat stresszel, találkozott már ezzel a problémával...



Mi lehet mégis a bajom? Olyan, mintha izomlázat éreznék maszturbáció után, és ha egynél többször csinálom, akkor utána nagyon erősen tud fájni. Még este is. És nem csinálom szélsőségesen sokszor, max. 2 naponta, de inkább 1. Nem gondolom, hogy ez sok lenne.


Nemileg amúgy nem vagyok aktív. Lehet, hogy az önkielégítést végzem túl görcsösen? Azt vettem észre, hogy ha lány közelében vagyok, akkor mintha más lenne az egésznek a hatásmechanizmusa, akkor nem kell külön ingerelni, külön figyelni rá és izmokat dolgoztatni hozzá, mert akkor folyamatos a kívülről jövő inger, míg így általában fantáziaképeket használok, amikre erősen kell koncentrálnom, és így egyben a merevedésért és magömlésért felelős izmaimat is talán jobban megerőltetem. Ha van lány, akkor meg nem kell erőlködnöm, mert szinte odafigyelés nélkül működnek az izmok. (Egyébként nem voltam még lánnyal, de voltam már elég közel hozzá) Szerintetek ez lehet a gond? (nem vagyok biztos benne, csak spekulálok)


Mindezzel vagyok 22 éves.


2014. nov. 12. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
UH-t csináltak? Esetleg prosztatakő?
2014. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Prosztata kő,most hallom először.Számomra ez olyan,mint a here kő.Itt én egy nek tökéletesen kikezelt problémát látok .Elmultak a tünetek,és azt gondoltad gyógyult is vagy .A gyógyszert még egy ideig továbbra szedni kellett volna .Mivel jobban voltál már kerülted is a dokit .

Nem véletlen fáj ott,ahol .

2014. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehogy kerültem! Ami azt illeti, szerintem még túl sokszor is jártam. A doki a végén már csak a vállát vonogatta, hogy ő nem lát semmit és nem mondta, hogy folytassam az antibiotikum-kúrát. Orvosi ajánlás nélkül, saját szakállamra meg minek folytassam? Ennek ellenére egyetértek veled, valószínűleg igazad van.
2014. nov. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!