Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok naponta 2...

13 éves fiú vagyok naponta 2 szer maszturbálok e még nem jöm semmi, amugy a farkam 10 centi. Szerintetek mikor kéne jönni spermának? Vagy baj van?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 10:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A szervezet legkésőbb 16 éves korra kell hogy spermát termeljen,alacsonyabb fiúknál gyakran kicsit később kezd a szervezet spermiumot termelni.


Nem baj,neked több időre van szükséged.Lehet fél vagy 1 év múlva már lesz spermád.

2014. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%

XD naguon nygtatgatnak a többiek... én eleve nem értem mit értesz "maszturbálás" alaty, ha nincs eredménye?

amúgy meg a pénisz méret 13-14 éves korra el szokta érni a maximumát...

+ a túlzásba vitt maszturbálás csökkenti a tesztoszteron szintet, ami hátráltatja a pélód növését is...

2015. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
az utolsó egy barom
2015. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

de hogy miért is?


"XD naguon nygtatgatnak a többiek... én eleve nem értem mit értesz "maszturbálás" alaty, ha nincs eredménye?

amúgy meg a pénisz méret 13-14 éves korra el szokta érni a maximumát...

+ a túlzásba vitt maszturbálás csökkenti a tesztoszteron szintet, ami hátráltatja a pélód növését is..."


maszturbál, önkielégít, ahhoz nem kell jönnie semminek, hogy tudjon önkielégíteni, legyen orgazmusa, leülhetsz előző, egyes


a péniszméret 13-14 évesen eléri a maximumát, jól van, okos vagy, egyes


túlzásba vitt maszturbálás csökkenti a tesztoszteron szintet. persze, ez megint nagy baromság, egyes


egy hsz-ben, három karó, szép telejesítmény!


hol olvastál ekkora baromságokat, vagy magadtól vagy ennyire okos?

és a napi 2 mióta túlzásba vitt?

a maszturbálást nem lehet túlzásba vinni, mert a végén már fizikailag fáj, egy 13 éves kölyöknél meg tök normális, ha naponta 2x kiveri

nem mindeninek akkora a liidója, mint neked, okoska, hogy heti 1 is elég

el fog csökevényesedni a kukikád, ami már amúgy is 13 éves korodban megállt a fejlődésben


sok neked az a 73%, lesz az kevesebb is, hamar

2015. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
14 es jó válaszokat nyomtál,én meg zöldet neked .
2015. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
köszi :)
2015. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20%
a masztizást igen is túlzásba lehet vinni, orgazmus pedig nincs sperma nélkül, fõleg nem egy nemileg éretlen kisgyereknél... a túlzásba vitt maszturbálás pedig igenis okozhat fizijai visszamaradásokat, a lelki defektwkrõl nem is beszélve... az ilyen ki matyihuszárokból lesznek a forever alone lelkidefektes nõ elõtt meg sem tud szólalni lúzerek.
2015. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

aha, nem!


a napi 2x az nem sok, annyiszor csinálja amennyiszer jól esik neki


orgazmusod meg lehet sperma nélkül is


talán kicsit tájékozódj mileőtt ontod magadból a hülyeséget!


a félregépeléseidbe bele sem kötök, én is szoktam, de a tied elég horrorisztikus

2015. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

# 17-es, (meg 12-es), nem Void vagy véletlenül? :P


Amúgy pedig nem elég, hogy te rosszul tudod, még ezen felül megpróbálod az ostobaságodat rátukmálni másokra.

aZ, hogy te egy idióta vagy az oké, de nérkedj már vele pls.


És lehet orgazmusa egy nemileg éretlen srácnak is, nekem is volt nem is egy, sőt tudok még vagy két srácot akinek volt orgazmusa még serdülőkor ELŐTT.


Mellesleg a napi 2 tényleg nem sok, és úgyis még fog nőni a kérdező szerszáma, nőhet az 16-8 sőt 20 éves korig is.

Van, akinek már eléri 14 évesen is, igen ez nem vitás, de nem mindenkinek. Mindenki más ütemben fejlődik.

2015. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Amúgy a Bátyámnak aki 17 neki 18 centi...remélem az enyém is közelít majd:P
2015. jan. 23. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!