Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszérsérv műtét (varicoc...

Herevisszérsérv műtét (varicocele) során altatnak vagy érzéstelenítenek? Injekciót hova adják, és az fáj?

Figyelt kérdés
Jobban félek az injekciótól mint a műtéttől..
2014. nov. 19. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
nem altatnak. kapsz egy tablettat, amitol kaba leszel. amikor mar vicceseket mondasz, betolnak a mutobe. talan ott nar van vmi helyi erzestelenites is, de erre nem mernel megeskudni
2014. nov. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor jó. Köszönöm a válaszod. ("Vicceseket mondasz") :D
2014. nov. 19. 02:37
 3/21 anonim ***** válasza:

1 es korántsem értek veled azzal amit leirtál.

Mindig az orvos dönti el melyik módszert válassza.Ha van altató orvos,akkor legtöbbször ezt választják.Nem egy ilyen műtétes kérdeztem már mg priviben,alig volt olyan akit ne altattak volna .Hozzáteszem 18 év alatt mindenkit altatnak .Talán attól félsz hogy herébe adják a szúrit.

Na nem ahhoz hozzá sem nyulnak,a műtét nem ott zajik.

Jó esetben az alhason lesz kb 1 cm bemetszés.Azon az oldalon amelyiken gond van.

2014. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

2. szived joga :-)

1.

2014. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan végzik a műtétet. Érzéstelenítés rosszabb mert teljesen lebéníthatnak és kapod a katétert. Altatásnál nem biztos. :)
2014. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5 ös milyen katéterről beszélsz,valamilyen más műtéttel kevered ezt . kb 20 perces műtét,a nemi szervekhez ,húgyutakhoz semmi köze .
2014. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt nagyjából tudom mit csinálnak és hol, engem még mindig az injekció része aggaszt :/
2014. nov. 19. 20:07
 8/21 anonim ***** válasza:
Tehát a katéterről. Általába úgy szokott lenni egy urológiai műtét. 1. Altatás, 2. Érzéstelenítés. Az érzéstelenítés deréktól lefele teljesen. Az érzéstelenítő nem fog kimenni 1 óra alatt. Valószínűleg aznap a kórházba maradsz, és az ágyból sem fogsz tudni fel kelni az érzéstelenítőtől. Tehát azért, hogy ne hugyozz be megkaphatod a katétert, bár érzéstelenítésnél azért megkérdezik, de ha aztán pisilned kell, iszonyat szar lesz, mivel nem fogsz tudni mert nem érzed, és behugyozol, ha az neked jó. Altatásnál meg nem kérdezik meg, hanem felrakják.
2014. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az injekciótól ne félj. Nem fog fájni. Egy altatás rosszabb. :)
2014. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el... Rosszul fogalmaztam? Túl gyorsan írtam? Hova adják azt a szájbak***t injekciót?
2014. nov. 19. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!