Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet az, hogy az...

Miért lehet az, hogy az utóbbi hónapokban néha fáj a herém? Mostanában ha maszturbálok neha akkor is? Kevesebbet kellene? Vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,nekem ugyan nincs herém(nő vagyok) de a férjemnek mindig akkor fáj a heréje,ha valamitől(pl az én hatásomra) feláll...és utána mégsem történik semmi...

nem tudom,hogy a "túl sok" maszturbáció opkozhat e ilyesmit,mondjuk ha egymás után háromszor csinálod,szerintem igen,de napi egy nem hinném...

2014. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cli_hlt ***** válasza:

Igen, ez főleg kamasz korban tud gyakori lenni, de persze bármikor előfordulhat. Angolszász szleng "blue balls"-nak nevezi a jelenséget :)


Izé, hát, üresen kell őket tartani. :P Viccesen hangzik, de komoly. :D


Ez néha annyira fájdalmas tud lenni, hogy az ember alig tud ülni / járni (tapasztalat), ez persze elég ilyesztő.


Ha a helyzet romlik, vagy csomót érzel ott, ahol eddig nem volt, akkor viszont azonnal orvos. Ugyanez vonatkozik akkor is, ha vérzés, zavaros / gennyes folyás, húgyúti bántalmak (csípős pisi, gyakori, kevés vizelet, intenzív, szinte állandó vizelési inger) társul hozzá.


Van más tünet?

2014. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!