Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért görbe a péniszem?

Miért görbe a péniszem?

Figyelt kérdés

Balra görbül, de nem tudom, hogy mennyire szabadna elgörbülnie. Tényleg igaz, hogy ha jobb kézzel maszturbálnék, akkor egy idő után egyenesedne valamennyit?

16 éves vagyok és mostanában kezdett el csak zavarni, meg hát mit szólnak majd hozzá a lányok?



2014. nov. 22. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, az jó ötlet. Vezess róla naplót. Amúgy zavar?
2014. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire görbe? Amúgy senkit nem zavar.
2014. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem fog kiegyenesedni, hogy kezet váltasz. A maszturbációnak ehhez nincs köze!

Ha a görbület zavaró mértékű(szex közben akadályoz), akkor meg lehet műttetni. De ha csak enyhébb a görbület, akkor ne foglalkozz vele! Rengetegen vannak, akiknek nem teljesen egyenes, de ez általában nem okoz gondot.

2014. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 90 fokban meggörbült, az bajos. Ha ennél kisebb, az nem.
2014. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is görbe, felfele gorbul, de ez sztem nem lehet baj.. 15/f
2014. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy benne csak látszik, hogy azért egy kissé elvan ferdülve szegényke... Igazából nem is tudom, hogy zavar-e. Igen egy kissé, mert azért még is csak jobb lenne ha egyenes lenne. :)
2014. nov. 23. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te látod, de ha csak kicsit ferde, az a későbbiekben valószínűleg nem okoz majd semmilyen gondot! Próbáld meg elfogadni magad így és ne foglalkozz vele!
2014. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 23. 17:25
 9/11 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele hogy görbe a farkad... Nekem a gerincem görbe, de nem kicsit. :)
2014. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szex közben lehet, hogy igazgatnod kell a görbületének megfelelően, de általában az, hogy nem egyenes, nem probléma, ahogy többen is írták. Figyelj oda majd, hogy ne legyen kellemetlen a behatolás.
2016. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!