Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Székelés közben a hímvesszőm...

Székelés közben a hímvesszőm vége hozzáért a wc belső porcelán falához. (Ahová minden lehúzáskor felcsapódik a wc víz, meg éri rendesen pisi is). Ha azóta csíp vizeléskor akkor nagy a gáz?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mostad meg utána, akkor lehetséges, hogy valamit elkaptál.
2014. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Olyankor csomagold be valamibe (vattába), hogy ne érjen hozzá.
2014. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utána szinte azonnal szappanos vízzel elkezdtem mosni. Most voltam pisálni, nem csípett. Remélem regge.re nem alakul ki semmi....
2014. nov. 23. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem vészes, valamiért csípett, de akkor nem hiszem, hogy elkaptál valamit is.
2014. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Ez velem is megtörtént már, de nem lett semmi baja a cerkának.
2014. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Körül vagy metélve ?
2014. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 potyike ***** válasza:
amikor ráülsz a WC-re a kezeddel nyomd hátrább a farkad,hogy soha ne érjen a WC-hez./Olyan nagy a farkad??/Ugyanakkor fordíts nagyobb gondot a WC rendben tartására,fertőtlenítésére.
2014. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Herpeszt hamarabb kapsz el wc-től, mint nőtől, szóval tényleg figyelj oda! Én wc-papírt teszek be elé, hogy ne érjen hozzá.


Mindenesetre valószínűbb, hogy csak a szappan csíp. :) A szappan ph-értéke alapvetően nem alkalmas arra, hogy azzal mosd a péniszed. Hosszútávon használva a makkodon fehér kiütések alakulhatnak ki tőle, és könnyebben kapsz el tőle gombákat is.


Én ajánlom, hogy állj át direkt ilyen célra készített intim-szappanra. Én a Sába intim szappant ajánlom, 4-es ph értékű, illatmentes. Patikában lehet kapni. Fél percig kell a bevizezett makkodon hagyni, aztán le lehet mosni.

2014. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!