Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok! Nem értem, helytelenül...

Srácok! Nem értem, helytelenül pisilek, mert láttatok DNS csigasor úgy néz ki a pisilésem, nem fáj, csak zavar, orvossal megnézettem 2x és nem találtak rá okot, szerintetek? 24F

Figyelt kérdés
1x csavarodik

2014. nov. 25. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Írj privátba, és ott elmondom, mert elég hosszú, szerintem több oka is lehet...
2014. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Vigyázz, nehogy szél ellen pisilj, mert megváltóztathatja a géneidet és GMO leszel.
2014. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Biztosan huzagolt a fitymád és megcsavarja :-D
2014. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden férfi csavartan,spirálba forditottan pisil .

A makk belső vége fordítja ilyenre ,és nem is véletlenül .

A természet gondolt erre is ,mert mi állva pisilünk,a lányokkal ellentétben.Ezért ne szétszórt legyen,mint az övéké .

2014. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennek a komák az úton, barchobáznak

- Gondoltam valamire

Eltelik 20 perc megszólal a másik

- Pödrik?

Mennek tovább, egyszer csak balesetet szenvednek a szekérrel

Két hét kóma után felébrednek a kórházban, megszólal az egyikük

- Igen, pödrik

- Bajusz?

- Nem

Gondolkodik a másik koma, jó két óra után megszólal

- Akkor DNS molekula

2015. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"

Ez az indulás előtti napon történt, és ismerve Árpit, nem sok jóra számítottam másnap, de ő megígérte, hogy kivételesen normális lesz. Persze én értem oda előbb, és vártam. Az járt a fejemben, hogy lehet, hogy mégsem lesz semmi gond Árpival, tanult az elmúlt nyár hülyeségeiből, és normális lesz tényleg. Alapvetoen azért rendes gyerek, csak hát kicsit hülye.


Na, idáig jutottam Árpi tömjénezésével, amikor ezt hallom (reszelős hang): "Gyerünk Janó, meg tudod csinálni. Mondjad neki a ribogzisat." Ez meg mi lehet? Odaballagok a lepcsőhöz, ahonnan lelátni az aluljáróhoz (a fedetlenhez, a Déli előtt), és mit látok? Természetesen Árpit, ahogy röhög, két torzonborz fickót, és elég szép tömeget körülöttük. (Árpi a vonaton mesélte el, hogy a nagypapának szánt pálinkába fogadott két szerencsétlen csövessel, hogy nem tudjak elmondani három egymás utáni nőnek, hogy "Pici, parányi dezoxiribonukleinsav-darabka vagyok, de te hívhatsz génnek.").


Amikor odaértem, ezt láttam: Árpi röhög, az egyik torzonborz odalép egy középkorú nőhöz, és elkezdi, hogy "Kicsi ribogzi vagyok, hívjá' gének". A nőn látszik, hogy egy szót sem ért az egészből, és riadt szemekkel keresi a menekülés útját. A csöves áll előtte, és néz Árpira, hogy jól csinálta-e. De ő kegyetlen, és int, hogy nem jó, gyerünk a következőhöz. Közben persze röhög, az idiótája. Ezen elmulatott volna egy darabig, ha nem cibálom el onnan. A csöveseknek odaadta a pálinkát, és mentünk jegyet venni.

"

2015. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!