Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület vagy nem?!...

Fitymaszűkület vagy nem?! (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 4 napja kisebb gombás fertőzést szettem össze a péniszemen már régebben is volt ilyen 2-3 éve ezért tudtam hogy mit kell tenni kenegetem canestennel a viszketés égő érzés kis apró pöttyök eltűntek ÁM egyik reggel arra ébredtem hogy összébb szűkült a fitymám ilyen még soha nem fordult elő mit kellene tennem illetve ezt hogyan tudnám orvosolni ?



2014. nov. 26. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán előbb ilyenkor nem kapásból Canestenneel kéne kenegetni, mint azt a többi eszetlen is teszi, hanem fogni magad, és kapásból elmenni a bőr- és nemibeteg-gondozóba! Csak ugye az eszetlen ettől eszetlen, mert nem gondolkodik előre...
2014. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehetséges hogy a fertőzés következménye, mivel kiszárítja a bőrt, ezáltal logikusan megtörténhet hogy összehúzódik a bőr. Viszont javasolt hogy ilyen esetben azonnal elmenj az orvoshoz, nem értem miért húzod az időt... megvárod míg leesik? :)) Nem tudom kell e beutaló Magyarországon, de szerintem egyenest az urulógiára mehetsz vele holnap. Inkább az urulógus szórakozzon vele egy darabig, mint utána, ha így marad, éveken keresztül titkolni kell majd a csajok előtt, hogy miért is nem akarsz lefeküdni velük. (mert használni sem fogod tudni) Gyógyulást. A higiéniára a jövőben kicsit jobban figyelj...
2014. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ez egyik napról a másikra következett be akkor menjél el vele urológushoz minél előbb,ne hogy valóban nagyobb baj legyen.


Urológiára egyedül is mehetsz ha még fiatal korú lennél,csak tb kártya kell hozzá,nem kell beutaló, és a helyi kórházban a vizsgálat ingyenes.

2014. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vércukrod rendben van??????????????

Nézesd meg, nehogy az legyen a háttérben!

2014. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a cukrommal nem volt idáig semmi probléma és szerintem nem ez van a dolog hátterében
2014. nov. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!