Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi...

Körülmetélés után mennyi időnek kell eltelnie, hogy elmehessek szoláriumba?

Figyelt kérdés
Szeretném megtartani egy kicsit a nyári barnaságomat, heti 1x4 percről lenne szó, max. 6. 4 hete volt a körülmetélésem, mennyit kell még gyúgyulnia a hegnek, hogy mehessek? Vagy ez nincs összefüggésbe? A makk lebarnulhat? :D
2014. nov. 29. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ennek már nem tenném ki.Miért fontos az neked hogy az is szint váltson .Akár barnithatod is ,aztán szerezz mellé egy bőrrákot is .Igy lesz komlett .
2014. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Maradj a fenekeden és örülj neki, hogy túl vagy a műtéten!
2014. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak nyáron lesz a b**ivonulás, de te már készülsz rá?
2014. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Félreértettél, nem konkrétan azt akarom hogy a makkom barnuljon :D Csak a testem legyen barna.

3. Attól, hogy valaki barna, már rögtön meleg? Tehát a spanyol, olasz, portugál, kolumbiai, venezuelai, brazil, török stb. férfiak mind melegek? Akkor hogy nem haltak még ki???? :O Nem, kérlek, én csak igényes akarok lenni. Attól, hogy esetleg elmegyek párszor szoliba, még nem a férfi s*ggeket fogom szeretni, maradok inkább a nőinél. Bár neked lehet egy kis szolárium hatással lenne a nemi identitásodra, hát hajrá... :)


2-esnek köszönöm a választ, bár örülnék, ha valaki cikkekkel vagy bármivel alátámasztaná, hogy miért/miért ne... :)

2014. dec. 1. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Úgy látom nem sikerült értelmezned még ezt a kis mondatot sem, amit írtam; de hát már látom, mennyi ésszel sújtott téged a sors. Szerinted az igényes, ha valaki "szoliba" jár? :D Ráadásul "férfi"..... Megmondom neked, egyáltalán nem vagy igényes, sőt. Az, hogy egy fiúlány hetente szoláriumba jár, az elképesztően undorító. És elég buta is. Már csak a kérdésedet is elég elolvasni, hogy rájöjjünk, nem bírsz túl sok ismerettel sem az emberi testtel kapcsolatban, sem sok más dologgal. Így aztán elég merész olyat kijelentened, hogy mi az igényes és mi nem az. Te nem vagy az.
2014. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, legyen neked igazad, nem fogok a szintedre süllyedni és vitázni veled. Ennek ellenére normális választ még mindig nem kaptam a kérdésemre.
2014. dec. 3. 06:26
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Személyes tapasztalatokat tudok neked mondani. Mandulaműtét, legalább 10x körömeltávolítás a nagylábujjaimról benövés miatt, fogászati műtétek (vésés, fűrészelés). Én úgy voltam vele, hogy örültem, hogy túl vagyok rajta és mindent megtettem, hogy minél hamarabb gyógyuljon a seb. A mandulaműtét után egy hétig tartottak a kórházban, de mikor hazaengedtek, akkor is még két hétig csak burgonyapürét ettem főtt szafaládéval. Külön felhívták a figyelmemet, hogy véletlen se kezdjek rántott húst enni, mert az biztosan véresre karcolja a torkom. Ezért írtam neked, hogy vigyázz rá, örülj, hogy a nehezén túl vagy, pihentesd, hadd gyógyuljon meg egészen. Jó egészséget!
2014. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!