Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotvaljam? (15/f, többi lent)

Borotvaljam? (15/f, többi lent)

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak, ti borortvaljatok a honaljatokat, peniszeteket? Hogy szeretitek? A csajok hogy szeretik? Ennyi idősen mint én, mit csináljak?
2014. nov. 30. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges borotválni, hajvágóval meg tudod igazítani ha zavar, vagy teljesen rövidre is vághatod és akkor nem viszket, meg nem pattogzik ki, mint sokaknál ha borotvával esnek neki.
2014. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Növesszed még! Már szexelni akarsz 15 évesen?
2014. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább a nyári időszakokba szoktam, mikor esélyesebb hogy "kivillan". Ha szeretnéd, akkor borotválhatod nyugodtan.
2014. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni. Ha így jól érzed magad, akkor nem muszáj leborotválnod. Ha akarod, próbáld ki nyugodtan és ha nem tetszik, legfeljebb nem borotválod többet!

Amikor majd komoly kapcsolatod lesz, vedd figyelembe a barátnőd kérését is, de addig tedd azt, ami neked a legjobb!

2014. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
3 as honnan és mi villan ki ? Egy fiú,férfi mindenhol lehet szőrös ,hisz ez normális állapot .Ez az idősebbeknek soha nem okozott gondot,ha olyanok amilyet a természet alkotott .Csak a mai generáció nem tud vele mit kezdeni ,a kérdés is erről szól .
2014. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamo77db ***** válasza:
Én nem borotválom és ezt tanácsolom neked is. Úgy van jól, ahogy a természet adta!
2014. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos szerintem a legegyszerűbb az, hogyha ollóval vágod borotválás helyett :)
2014. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne borotváld fanszőröd,mert nem férfias látvány,ha túl sok,túl dűs lenne akkor elég ha ollóval jó rövidre vágod.

Ha egy nyílvános zuhanyzóba kerülnél és ott 25-30 évesek is lennének akik nem idősek akárhogyan is veszed és meglátnának csupaszon érdekesen néznének rád,meg lenne rólad véleményük.


A csupaszítást csak most akarják elterjeszteni,míg ha megnézek egy angol mostani részt ahol fiatalok vannak és tengerpartra mennek ki nyaralni még csupasz hónaljú fiatal férfit se látok nagyon.

2014. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
majd akkor szedd le a szőröd amikor van aki nyalja a zacsidat, és az nem a kutyád
2014. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van benne igazság még ha elég vicces módon is írtad le,de eleve vannak nők akiknek nem is tetszik a csupasz pénisz,hanem azt bírják ha valami jó rövid fazonja van,az más hogy a zacsi ne legyen tök szőrös.
2014. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!