Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiúk mire használnak intim...

A fiúk mire használnak intim betétet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
ezt kitől hallottad hogy a fiúk használnak ? mert én még erről soha nem hallottam pedig nem 18 éves vagyok :)
2014. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%
Ez nekem is új.
2014. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert az osztársam használ. Azt hiszem Carefree a márkája.
2014. dec. 1. 10:24
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
akkor a válasz: nem használnak
2014. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lehet vizelet-visszatartási problémája van... másra nem tudok gondolni...
2014. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az lehet, mert óráról is sokszor kimegy.
2014. dec. 1. 10:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor biztos azért... nehogy piszkáljátok miatta! ez betegség.. kellemetlen lehet neki anélkül is, hogy ti szóba hoznátok...
2014. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5,7 es tökéletes válasz volt .

Sajnos ez van ,elég a baja a fiúnak .

2014. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ami még eszembe jutott kérdés: mostanában jár ki sokat pisilni vagy mindig is ilyen volt? ugyanis ha mostanában kezdett el, lehet cukorbetegségre utaló jel is! bár nem tudom hogy ott van -e visszatartási probléma, de gyakori pisilés igen és ezt minél gyorsabban kezelni kell! ha mostanában kezdődött négyszemközt megjegyezném neki, hogy nézessen egy vércukorszintet esetleg úgy add elő neki hogy egy ismerősödnél is így kezdődött és így derült ki hogy cukorbeteg, betétet ne hozd szóba, csak hogy felfigyeltél rá hogy sokat jár wc-re és ez a cukorbetegség tünete is lehet és fontos annak a kivizsgálása és kezelése!
2014. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szamo77db ***** válasza:
Bizony, azt meg kell nézetni, mert ha a vizeletben is van cukor, az azt jelenti, hogy a veséket is megtámadta a betegség. Én is cukorbeteg vagyok, 1x nekem is volt a vizeletemben cukor, de kaptam gyógyszereket és tartom a diétát, a legutóbbi labor alkalmával tiszta volt a vizeletem. Viszonylag sokat iszom, napi 3 liter körül, ez is lehet a cukortól, úgy hogy jó lenne nézetni egy vércukrot is.
2014. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!