Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után a merevedés...

Körülmetélés után a merevedés meddig fog fájdalmas lenni? Baj ha volt merevedésem meg izgalmi állapotban voltam már a körülmetélést követő napokban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sokáig,nem baj,de próbálj nem sexuális tartalmú dolgokra gondolni.Óvatos legyél,a sebedre figyelj és tartsd tisztán.Betadni és kamilla használat jót tesz és ha van mód hogy zavartalanul néha szellőztesd (szobád bezárod akár 1 órácskára és szellőzhet,vagy jó hosszú felső ami takar)a sebet az is jót tesz,mert ha folyton a seb el van zárva nehezebben gyógyul.
2014. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de valóban szükség volt erre a műtétre?

nem sietted el?

2014. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De igen elsiettem a műtétet. :(


Már megbántam,hogy elmentem erre a műtétre.

2014. dec. 2. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálak mert most volt egy srác aki leírta hogy neki a fékét átvágták meg a fitymáját körül vevő körgyűrűt szüntették meg,de nem metélték körül.



Az a gáz hogy nem is kapnak megfelelő tájékoztatást a betegek ha elmennek dokihoz és ezen a fórumon is vannak olyan metélés mániások akik erre még rá is akarják venni a segítséget kérőket.


Pihenj,gyógyulj meg és nem erőltesd meg magad semmivel sem,semmi komoly testedzés és akkor könnyebben fogsz gyógyulni.

2014. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!