Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami baj a herével...

Lehet valami baj a herével vagy felesleges parázok?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy ismerősöm akinek ha jól tudom hererákja volt és azóta mindenfajta betegségtől rettegek. Azt olvastam,hogy ha sűrűn "kiélvez" az ember az csökkenti az esélyét, hát mit is mondja.... itt megteszek fiatal létemre mindent ahogy csak tudom. Viszont ma úgy éreztem mintha a bal herében , nem a golyón, de attól nem messze lenne egy pici gömb alakú valami.... ettől kell parázni, vagy azért érezhettem emrt pont a vízből szálltam ki? Nagyon félek minden ilyen betegségtől!!!! :S 21/F
2014. dec. 5. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltehetően a mellékhere.
2014. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Nézd, ha ennyire félsz, keresd fel a háziorvosodat, mondd el a problémádat úgy, mint itt. És utána az orvos megmondja (nyilván vizsgálat után), hogy merre indulj el ebben az ügyben. De lehet, hogy nem is talál semmit és akkor nincs további teendő.
2014. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szpring ***** válasza:
nincs semmi bajod, de ha orvoshoz mész, majd csinálnak neked. én is így jártam. Az orvosokkal nagyon vigyázz, ők abból élnek, hogy mindenkiből beteget csinálnak, meg pénzt
2014. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Azért ha ennyire fél a kérdező, csak jobb, ha megvizsgáltatja magát orvossal! Mi itt teljes jó szándékkal vagyunk mindenki iránt és segíteni szeretnénk, de nem vagyunk orvosok. Jobb lenne megnézetni magát!
2014. dec. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!