Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Menjek vele orvoshoz vagy...

Menjek vele orvoshoz vagy begyógyul? (KÉP)

Figyelt kérdés

Ma van 6 honapja hogy egyutt vagyunk a baratnommel. Ugy gondoltuk hogy megunnepeljuk es mostmar lefekszunk egymassal mivel a szerelem megkerdojelezhetetlen. Megvolt a jo hosszu petting aztan elkezdtem neki berakni. Bement, aztan masodjara , es vegul harmadjara amikoris kicsit megcsusztam a foldon az egyik labammal es jobban beljebb nyomtam... ekkor azt tortent hogy egy par masodpercig (1-2 sec) szoru fajdalmat ereztem....ekkor kihuztam a farkam es lattam hogy verzik.... az a resze kezdett el verezni amelyik alol talalhato es ami osszekoti a tetejet maga a himvesszovel.


Most kb igy nez ki : [link]


[link]


Ne ijedjetek meg... nemreg tortent az eset meg kell neki egy kis ido meg rendbe jon .. es kenegetem... menjek vele orvoshoz v ne?


Nem szakadt le , gondolom egy kicsit megrepedt vagy valami mert verzik azota... az elobb lealtt ez is mert megmostam ismet majd betadineval bekentem. Most pedig jonne a kerdesem, hogy ezzel most mihez kezdjek? megyogyul magatol? mikor probalkozhatok ujra? Mit kellene csinaljak a tovabbiakban?


Tortent e ez meg veletek is? Varnek nehany normalis ertelmes tippet,otletet.


U.I bocsanat az ekezekert, nem megy a magyar nyelv a szamitogepen.


19F 1 honapja



2014. dec. 6. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

A fitymafekem nekem is rovid volt, es aktiv szexualis elett mellett nekem is elszakadt.

Lassan kezdodott es mindig tovabb szakadt egy kicsit. Hetekig tartott. Nem mentem el vele orvoshoz. Amikor mar optimalis lett, akkor begyogyult magatol.

Ay orvos is csak azt tudna csinalni, hogy elvagja a maradekot, hogy ne szakadjon tovabb, majd pihentesd amig be nem gyogyul.

2014. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne vele semmi komoly gond ha nem csinálnál vele semmit, akkor sem, de én a helyedben egy urológussal azért megnézetném. Nem a sérülés miatt, hanem azért mert, lehet, hogy rövid a fitymaféked és az okozta a problémát, ha ez az alapból rövid fék most hegesedik, akkor még rövidebb lesz, tehát újra megsérülhet. Ó és ez nem ciki, ilyen bármikor bárkivel előfordulhat.
2014. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hat gratulalok elso!! Es meg tanacsold is neki, nehogy elmenjen... jobb volt, h tobbszor beszakadt es annyival tobbszor szenvedtrl vele?


Mindenkepp menj el orvoshoz! Az is lehet, hogy mar beszakadt annyira amennyire kell es jol is forrt ossze, akkor nem kell megmuteni(egy kis bemetszes).

De ha rosszul forr ossze, ujra el fog szakadni, vagy ha meg rovid, tovabbszalad vagy teljesen elszakad, nem hiszem, hogy azt szeretned!


En lany vagyok, de ugymond ateltem ezt az elso baratommal. Ugyanigy szakadt be neki, rabeszeltem, hogy nezesse meg,de o is tisztaban volt vele, hogy muszaj orvosnak megmutatni.

Elkisertem, az orvos azt mondta, h hat a termeszet megoldotta, csak eppen rosszul forrt ossze, csinalni kell egy kis bemetszest.

Par perces mutet volt, de utana sokaig gyogyul. Mire ugy tudod hasznalni, hogy ugy igazan jot, kemenyet dugjatok, az azert hosszu ido, nalunk olyan harom honap volt.

Es a kenegetes jo otlet, illetve ha kamillazod.

2014. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na igen, kapasbol harom ferfi ismerosom van, aki a rovid fitymafeket muttette meg, es egy, akit korulmeteltek.
2014. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ha nem gyógyult még be. Rövid a fitymaféj. Legyetek óvatosabbak szexnél.
2014. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rövid fék lesz. Egy 5 perces műtéttel orvosolható az egész, de az sem minden esetben szükséges.
2014. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Szerintem mindenképp jó lenne, ha látná és kezelné orvos. Ne otthon kúrálgasd!
2014. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki mintha elszakad volna a fitymaféked,ha erről van szó akkor az van hogy azzal a doki nem fog semmit sem csinálni,az majd jó sokára magától begyógyul csak a fitymaféked már nem nő össze.


De nem fog akadályozni semmiben sem.

Állítólag sok fiúval megesik első sexnél ha túl feszes a féke,vagy a fityámja hogy elszakad a végén a fék.

Majd begyógyul.Ha félnél akkor beutaló nélkül lehet menni urológiára,ingyenes a vizsgálat,de max krémet ír fel rá.


Betadnit vegyél rá és azzal kenegesd,az szárít és fertőtlenít.

2014. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!