Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22 éves vagyok és öröklötten...

22 éves vagyok és öröklötten kopaszodok két oldalt a homlokomnál. Szeretném megállítani, vagy legalább lassítani a folyamatot. Milyen szert (hajszesz, sampon, kapszula) ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az öröklött hajhullást jelenleg még nem tudják megállítani. De keress fel egy hajgyógyászatot, hátha tudnak segíteni valamit!
2014. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagy barátkozz meg vele :) Ismerek ilyen erősen kopaszodó egészen fiatal férfit, és jól néz ki í úgy is, nem zavaró. Legalább nem vagy tucat-ember ;)
2014. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alkati hajhullásra nincs ellenszer. Elmehetsz egy olyan bőrgyógyászhoz, akinek ez a szakterülete, de túl sok reményt ne fűzz hozzá. Sajnos ez van.
2014. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a természetgyógyászatban akkor pár csepp citromot nyomj tejszínbe és adj hozzá mandulaolajat és ezzel dörzsöld a fejbőröd és hagyd rajta fél óráig...én még nem próbáltam ki de 1 próbát megér.:P
2014. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
Nézz utána a minoxidilnek.Az pár évig még megállítja. Nekem eddig elég jól működött bár most, kb 3 év után már látom, hogy gyengül fokozatosan a hajam hiába használom.
2014. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%
A nagy 3 as, minoxidil, nizoral (vagy revita sampon), és persze a finasterid. De ez utóbbi veszélyes, pár év után tönkreveri a libidót, eleinte nem nagyon. Tehát alattomos lehet. Ezzel a 3 assal évekig lehet tologatni a dolgot, de úgy 30-35 felett felgyorsul a folyamat, mikor ezek is csak lassítani tudják a folyamatot, megállítani nem. Az egyetlen lehetőség a hajbeültetés, de ezt sem lehet tarkopaszon véghez vinni, mikor túl kevés már a donor terület. Egy jó tanács, inkább légy kopasz, mint impotens egyes szerek miatt (sok év duta szedése után tapasztalom, hogy nagy a baj).
2014. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
79%

Barátkozz meg vele és borotváld vagy nyírd kopaszra.

Én is ebben a helyetben vagyok csak 18 és az is durva, hogy királyul áll a kopaszra nyírt fej :D (mindig hülyén néztem ki hajjal :D)

2014. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!