Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitol van ez a nemiszervemen,...

Mark669 kérdése:

Mitol van ez a nemiszervemen, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Körül-belül 1 hete vettem észre/figyelembe a nemiszervemen valamit, nem is tudom hogy lehet nevezni.. Nem tudom mit csinaljak.. 17vagyok szüleimnek nem szeretnék szólni, kellemetlenül érezném magam. Elsonek a ti segítségeteket kérném, van valami házi megoldas? Hova induljak segitsegul? Esetleg valami kenocs?


Képek:


[link]

[link]

[link]


Esetleg ha nem megy:

[link]

[link]

[link]



2014. dec. 8. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Komolyan lefényképezted? Am meg kérdezd meg apudat
2014. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi a baj azzal, ha lefényképezte? Más kérdésnél is láttam ilyesmi kommentet, szóval komolyan, ez miért probléma?


Kérdező: Nem tudom, mi ez. Kenjed be Betadine-nal. Lehet, hogy valami kezdődő szemölcs. Nekem olyankor a grapefruit lé be szokott válni, rácsepegtetem este meg reggel, aztán 2 nap alatt elmúlik. Ha ezektől nem múlik el, akkor menj el bőrgyógyászatra.

2014. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ciki erről beszélni, de le kellene győznöd a szégyenérzeted és mutasd meg bőrgyógyásznak!
2014. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez bőrelváltozásnak tűnik, ne kenj rá semmit, inkább menj el dokihoz vele, urológushoz, nem kell szégyenkezni.
2014. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy ne urológushoz, hanem bőrgyógyászhoz. De nem tűnik sürgősnek.
2014. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mutasd meg bőrgyűgyásznak vagy urológusnak, ahová előbb bejutsz


(mindkettő jó, tán az urológus még jobb is)

2014. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen fordulj vele orvoshoz! Szerintem előbb bőrgyógyászhoz.
2014. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamo77db ***** válasza:
Ja, igen, semmi nyomkodás, gyötrés! Maximális tisztaság és orvosi kezelés. Minél hamarabb mész, annál hamarabb túl leszel az egészen.
2014. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Aki saját maga sem tudja melyik orvosnak a szakterülete,az ne adjon választ .Egyértelmüen bőrgyógyásszat ez .
2014. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
körülmetélt vagy?
2014. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!