Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here eltávolításnál mindig...

Here eltávolításnál mindig raknak be protézist vagyis műherét?

Figyelt kérdés
És mennyiben tér el az eredeti herétől, látszódik, hogy az műhere? És az baj, ha nem raknak be műherét a levágott helyére?
2014. dec. 20. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Miért távolítják el? :/
2014. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy miért távolítják el.

Egyébként nem foglalkoznak alapból hereimplantátummal csak, ha igény van rá. A Tb támogat bizonyos eseteket, de én sem éltem a lehetőséggel. Elég volt egy hereműtét nem akarok mégegyet az implantátum miatt. Én elvagyok egy herével az implantátum csak esztétikai dolog engem nem zavar, feleségemet sem, mások véleményét meg vastagon leszarom. Örülök, hogy élek egy hererák után...

2014. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal a TB sem támogatja .De kérésre elvégzik,50 ezer db ja ,és a beültetés is ennyibe kerül .
2014. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvass utána. Mint fentebb említettem az én betegségem elhiheted, hogy utánajártam.


Ha valaki hereprotézist szeretne, az OEP támogatja a műtétet és a protézist is, de csak bizonyos kórházakban lehet elvégeztetni a műtétet.

• Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ

• Szegedi Tudományegyetem Szent-györgyi Albert Klinikai Központ

• Debreceni Egyetem, Orvos és Egészségtudományi Centrum

• Petz Aladár Megyei Oktató Kórház

• Magyrországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

• Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

• Országos Onkológiai Intézet.

2014. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
4 es, a"Napközben " c.délelőtti rádió műsorban beszéltek erről az illetékesek .Onnan az irformációm .
2014. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg hererákom volt és leinformáltam. Onnan az információm.
2014. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,4 válaszolónak igaza van.


[link]


'Az OEP korlátozott számban, centrumokban finanszírozza a szilikon hereprotézist. Az implantátumnak csak kozmetikai szerepe van, azonban minden betegnek fel kellene ajánlani(...)

Természetesen a beteget tájékoztatni kell az implantátum veszélyeiről is: fertőződés, idegentest-reakció..."

/Forrás: Az Egészségügyi Minisztérium szakmai protokollja

A here daganatok ellátásáról/


A már felsorolt intézmények az oep honlapján is megtalálhatók:


[link]

2015. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó barátom járt így, és nem rakatott be műherét. Sokat gondolkodott rajta, de végül nem tette meg. Semmi jelentősége.
2015. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok ma egy here implantátum beültetése 600 ezer támogatás nincs.Ebbe minden benne van!
2021. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!