Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a barátommal a szexre kerülne a sor, akkor nem működik neki?

Figyelt kérdés
Egy-kétszer felállt, de utána hamar lelankadt. Nem kívánhat engem? Vagy az is probléma lehet, hogy túl sokszor végez önkielégítést? Vagy csak nagyon tart attől, hogy jó legyen nekem? Azt mondta, hogy nagyon meg akar nekem felelni az ágyban is.
2008. aug. 18. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól van,hogy izgul.Akkor nem áll fel a pasiknak.A barátomnak is ez volt. Szűz még? Egyébként akkor lehet a legsikeresebb,ha spontán csináljátok,ha szedsz fogamzásgátlót,jobb,mert nem kell vesződni a gumival.Mi is így csináltuk,utána meg belejön az ember.Ja,és ne éreztesd vele,hogy már megint bénázott.Egyébként szerintem ilyenkor csak az jár az eszében,hogy mi lesz,ha nem áll fel megint,és akkor nehéz neki a figyelmét rád irányítani.(ha máson gondolkodna ennyit,pl.gondok,nagyon fáradt,stb.akkor se állna fel neki)
2008. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nem szűz. Azt mondta, hogy más lánnyal nem volt ilyen problémája, ezért sem érti. Bár azt is mondta, hogy még sosem volt ilyen szerelmes, és tart attól, hogy következőleg is kudarca lesz.
2008. aug. 18. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tiszta sor:már írtam tippeket,szóval próbáljátok meg úgy.Normális dolog egyébként.
2008. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Popper Péter írta az egyik könyvében, hogy egy pszichológust felkeresett egy fiatal pár a tiétekhez hasonló problémával. A pszichológus a következőt javasolta: ne nyúljanak egymáshoz x ideig, szigorúan tilos a szex, ez a terápia része. Persze, hogy megtörtént a dolog úgy, ahogy kell, mert a srác már nem stresszelt azon, hogy mi lesz, ha nem sikerül, inkább egy tiltott játéknak tekintettr az egészet :)) Vicces, nem?? Ezt ti is kipróbálhatjátok, úgy, hogy megfogadjátok, hogy kb. 2 hétig nem értek egymáshoz. Akkor nem fogja a srác azt érezni, hogy MUSZÁJ teljesítenie.

Egyébként persze, hogy azért nem áll fel neki, mert ideges, azért a férfiak sem rugóra működnek :))

Sok sikert!!!!!!

2008. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előfordul, h nem működik, tök ciki. de mindezt az napi alkohol csinálja, mert az fontosabb, mint az együttlét.
2015. febr. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!