Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet sárgás, enyhén...

Mitől lehet sárgás, enyhén zöldes színű a sperma?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A sárgás is a normális szinhez tartozik
2014. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor heregyulladásom volt, és kb. dupla mennyiség a megszokottnak. Tehát lehet valami gyulladás, vagy akár fertőzés is.
2014. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sargasbarna volt. Es dupla annyi mint szokott. Masnap korhazba kerultem. Ott kivettek a jobbherem. Most labadozok.
2014. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha enyhén zöld akkor jobb, ha mész dokihoz is, valami fertőzés lehet...
2014. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a sperma színe megváltozik

A sperma sárgás-fehéres színe egyes esetekben megváltozhat. Lehet például barnás, esetleg piros, ilyen esetekben fertőzésre kell gyanakodni, például az ondóhólyag vagy a prosztata gyulladására. Ne várj ilyenkor a kivizsgálással, minden esetben mielőbb fordulj orvoshoz!

2014. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Színes


A sperma általában fehér színű, de szürkés vagy sárgás sperma is teljesen normális. Igazán nagy baj akkor van, ha rózsaszínes, pirosas vagy barnás színű, ez ugyanis valamilyen egészségügyi problémát tükröz.

2014. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!