Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 eves vagyok 160cm. A...

13 eves vagyok 160cm. A farkam 13-13,5cm fürdéskor akár 15is. Lankadtan pedig nagyon kicsi kb.3-4cm. Mikor fog (kb. ) jelentősebben megnőni?

Figyelt kérdés
A kérdés tehát a kovetkezo: Már szőrösödok mindenhol arcomon is minimalisan, a labam nekem a legszorosebb az iskolaban :D tehat honalj stb. Minden. Tavaly ugy kb 150cm voltam iden nyaron kezdtem nőni de ez a farkamon nem latszik olyan mertekben. Mikor fog kb. Lazhatoan megnőni? Tavaly kb 8-10centi volt.

2014. dec. 30. 12:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Normális választ várok,ment a piros;) :))
2014. dec. 30. 12:54
 2/20 anonim ***** válasza:
13 évesen hova akarsz ennél nagyobbat? teljesen jó méret ebbe a korba...
2014. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Teljesen normális. Gyerek vagy még, nőni fog az, gondolom most még nem akarod használatba venni. :D

Mellesleg: [link]

Egyes országokban ez már felnőtt méret. :D

És az sem jó, ha nagyon nagy, mert azzal komoly fájdalmakat tudsz okozni.

2014. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A merev méreted már így is megközelíti a felnőtt átlagot! Ha tavaly óta kb 5 centit nőtt, az már jelentős változás, még akkor is, ha neked nem feltűnő.

Neked "vérpéniszed" van, ami merevedéskor sokat növekszik. Ez teljesen normális! A következő években még nőhet is, de hogy mikor és mennyit, azt előre nem lehet megmondani.

2014. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyre tobb a tizeneves szexéhes lany es azert hiaba csak 13vagyok en is megkivanom oket:D mar nem vagyok szuz,eddig panasz se volt a meretre.. De ugyhiszem csak nem akart megbantani bár egy lánnyal minden masodik nap lefekudtem es lathatoan elvezte..
2014. dec. 30. 13:07
 6/20 anonim ***** válasza:
kis vicces...
2014. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vicc.
2014. dec. 30. 13:09
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Vérpéniszed van,ami normál állapotában pici,de ha áll akkor sokszorosára nő majd.Ez annyit tesz hogy felnőtt korodban is ernyedten lehet csak 5 cm lesz a péniszed.


A méreteddel nincs baj mereven,tök normális méret.


13 êves ne akarjon mêg sexelni!

Sexuális vágya persze hogy van erre ott van a maszturbálás


13 évesen amíg anyádék cipelnek el a házidokidhoz,ha fáj a torkod,meg ő csinálja mêg az iskolai szendvicsed,mert annyira nagy vagy,hogy letörne a körmöd ha magad csinálnád meg és anyuci készítget el,addig ne akarj sexelni!


A sextől se nagy,se felnőtt nem lesz senki se !

Aki túl korán kezdi az magáról,a családjáról is képet ad,nem jó képet!

Mindenkinek meg van a véleménye azokról akiknek 13-14 éves gyerekük màr csinálja!

Jóra tanították a gyereket,jó példát mutathattak!


Remélem kamuztál csak!

Ha nem anyudat már minősítetted,mint szülőt!

2014. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nyolcas csak prűd, meg túlságosan vallásos, meg ilyesmi.


Nézd, amúgy hányszor voltál eddig lánnyal?


Nos igen, lehet kicsit korán kezdted a dolgot, sőt tényleg korán, de hát most már mindegy.

S ezért nem a családodat minősítenéd, ez így ostobaság.

2014. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jók a méreteid, de még lehet hogy nőni is fog... am szerintem ha elég érett vagy akkor nem kezdted korán... Amugy borotvalod?
2014. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!