Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozza az eféle merevedési...

Mi okozza az eféle merevedési zavart?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. (nekem (22) első, a szex is, neki (20) már volt vkije). Amikor először próbáltuk, nagyon paráztam és nem is jött össze, végül a sokadik próbálkozás utána elmentem egy urológushoz, aki megvizsgált és azt mondta, hogy pszichés probléma lehet, mert szerinte egészségileg rendbe vagyok. Írt fel gyógyszert, beszedtem, minden rendben volt. Aztán 1 hét múlva vissza kellett menni kontrollra, akkor adott megint gyógyszert, hogy minden 2. nap szedjem, aztán már nem is kell.

Hát a 2. héten már megint nem volt az igazi, (egyszer összejött, egyszer nem) és most megint ezzel küszködünk, hogy nem jön össze. Mit tehetek? Menjek vissza orvoshoz? Vagy ki, hogy oldotta meg a problémát?

Kérlek titeket, csak komoly válaszokat küldjetek.



2014. dec. 31. 06:46
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt/van ez. Alacsony tesztoszint, amit kiegészít egy kis pszichés probléma(van egy kevés kisebbségi komplexusom, illetve mivel azon parázok hogy nem fog felállni igy nem tudom elengedni magam és nem is jön össze természetesen). Első barátnőmmel kb fél év kellett, hogy el tudjam engedni magam és élvezzük a szexet. Tanácsot nem tudok adni azon kívül, hogy próbáld elengedni magad, idővel meg fog majd oldódni, ne görcsölj:)
2014. dec. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kerüljétek a szexet.
2014. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lazitsál ahogy az első irta.Ne akarj már annyira megfelelni másnak,miközben ez nagyban akadályoz téged .tegyen a barátnőd is többet azért ,hogy neki is jó legyen .Nem a fiuknak kell mindent felvállalni .A szexet is tanulni kell,nem megyx ez egyik napról a másikra .Nem gépek vagyunk,hogy programozva legyünk .
2014. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ne kerüljük a szexet"? Hogy érted? Nem kerüljük.

Igyekszem lazítani, van amikor (szerintem) másra se gondolok ès úgy is kudarc. Addig minden rendben van amíg oda nem jutunk, hogy óvszer és dologra fel. Ha meg magamnak csinálom vagy akár csak ruhában ölelkezümk akkor is van rendes merevedés.

Na meg azért őt is sajnálom. Neki is csalódás.

2014. dec. 31. 17:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!