Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek az ondójában is találha...

Akinek az ondójában is található baktérium, annak prosztatagyulladása van?

Figyelt kérdés
égő érzés alhasban, és herékben. Valamint szúró alhasi fájdalom, és húzódó érzés herékben. Baktérium a vizeletben, és az ejakulátumban is volt. Ez prosztata gyulladás, vagy csak egyszerű húgyúti fertőzés? Sokan írják hogy prosztata gyulladásra 6 hetes antibiotikum kúra kell. Viszont az orvosom állandóan azt csinálja, hogy kiír 6 napost, aztán vizsgálatot csinál hogy megvan-e, aztán újból 6 napost. De közben 1 hét mire kimegy a szervezetemből a tabletta hogy lehessen vizsgálat, 1 hetet meg az eredményre kell várni. Ezt a 6 hetes kúrát így értik ahogy az én orvosom csinálja, vagy egyhuzamban kell szedni?
2015. jan. 5. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én helyedben orvost váltanék .
2015. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már a 4. orvos ezt csinálja, pedig fél éve beteg vagyok. A 10 napos volt a legtöbb amit adtak eddig.
2015. jan. 5. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes.részegek az orvosaid.
2015. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvosod nyilván a megfelelő szakmai protokol szerint csinálja. Sajnos a mirigyes prosztatában nagyon könnyen meg tudnak bújni a mikroorganizmusok, igen nehéz őket kiirtani onnan. Sokak szerint a gyakori prosztata-ürítés nagyon lényeges.
2015. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!