Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen tapasztalata Dr. Fekete Ferenccel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresgéltem a neten, mivel arra gyanakodtam, hogy fitymaszűkületem van, kiderült, hogy az nincs, viszont túlságosan rövid a fitymafékem, emiatt erektált állapotban a fityma csak a makk alá képes becsúszni, és még ott is feszül. Járt már valaki Fekete doktornál fitymafék műtéten?

2015. jan. 5. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Dr. Fekete Ferenc Magyarország egyik legismertebb és legdrágább urológusa, aki elég erősen metéléspárti, rendre rábeszéli betegeit a teljes körülmetélésre, akkor is, ha csak rövid fitymaféke van az illetőnek, ami neki újabb súlyos pénz a te pénztárcádból. Lézerrel dolgozik, ami neki nem nagy kunszt, de a fitymafék utána attól még nem biztos, hogy nem marad rövid egy kicsit, nem mindig azt és úgy csinálja, ahogy azt a betege kéri, ha sérelmezed nála ezt, hajlamos kézlegyintéssel elintézni. Nagyon népszerűsíti akárhány felvásárolt honlapján a körülmetélést, ezért, ha hozzáfordulsz, légy vele óvatos!


A rövid fitymafékre nem a körülmetélés a megoldás, még akkor se, ha azért vannak lobbisok/orvosok, akik ezt állítják!

2015. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Semmiképpen sem szeretnék körülmetélést, csak a fékhosszabbítást. Ha sikerül az embernek leszögeznie, hogy nem szeretne semmi mást a fitymafék műtéten kívül, akkor nyugodtan rábízhatja magát az ember, vagy akkor is jobb ha inkább mást keres?
2015. jan. 5. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Leszögezheted, de minek? Az orvos az, aki megműt, és hiába te adod a pénzt (vagy a tb), ha ő az, aki a tettet véghez viszi. Ha te saját akarattal rendelkezel, ami neki nem szimpatikus, az ilyen orvos megcsinálhatja olyanra, hogy aztán visszamenj hozzá teljes körülmetélésre, mindezt azért, mert neked különbözik az elképzelésed az övétől, éppen ezért óvakodj az ilyen orvosoktól, és olyat keress, aki a te elképzeléseidnek megfelelően hajlandó megműteni, és nem elsősorban saját szempontok alapján műt, mint az általad nevezett urológus!
2015. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, keresek mást.
2015. jan. 6. 07:06
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én voltam már nála, igaz nem fitymafék miatt. A személyes tapasztalataim pozitívak. Korrektül tájékoztatott, alapos volt és nem akart rám erőltetni semmit.

Drágának drága, de én olcsó magánorvossal még nem találkoztam.

2015. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ő végezte el a körülmetélést és a fél eltávolítását. Árai megegyeznek a többi magánklinikáéval. Engem nem akart rábeszélni semmire, korrekt módon tájékoztatott mindenről. A műtét teljesen fájdalommentes volt, a gyógyulási időszakban sem éreztem semmit.
2015. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én megbántam, hogy hozzá mentem
2020. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magán urológust keresek, mert sajnos az állami már alig működik, sokára tud fogadni. Konkrétan miért bántad meg, hogy hozzá mentél? Igy elég talányos a it irsz
2022. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!