Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spontán, hosszú ideig tartó...

Spontán, hosszú ideig tartó erekció mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap, avagy ma olyan hajnalban feküdtem le, 4-5 között.

Lefeküdtem,gondolkodtam,kicsit ingereltem magamnak ott lent, és teljesen megmerevedett, amit még valahol megértek.

De percek után már zavart, és megijedtem, nem akart lankadni.


Ez most a természetes éjjeli merevedés/ritmus része, avagy éberen, még csak nem is alfa állapotban,fekve,sötétben,gondolkodva ez természetes? Szenvedtem mert nem tudtam elaludni, és még ez is...

utána a kutyák ugattak lent, ideges lettem, lementem a földszintre, nagyon feszülten(mert reggel kelnem kellett és semmit nem aludtam) visszafeküdtem, utána meg már nem volt merev, és érezni lehetett, hogy most nyugalom van, nem kell féljek ettől.


Szerintetek?


2015. jan. 6. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
21 éves
2015. jan. 6. 17:58
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha nem akar lankadni akkor vedd kézbe az irányítást.

egy kis verés jót tesz. még az asszonynak is. CSAK VICC!!!

min szoktál gondolkozni? gondolom nem vallás vagy politika.

2015. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ingerületi állapot spontán módon nehezen múlik el, mert ha az ingerlés csak addig jut el, akkor a lecsengést és a refrakter állapotot előidéző folyamatok hiányzanak. Ilyenkor a biokémiai folyamatok sebességét meghatározó természeti törvényszerűségek működnek csupán.
2015. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy hosszabb erekciód, mert -ahogy írtad- ingerelted magad. Ez normális még akkor is, ha utána hosszú percekig tartott.
2015. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!