Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szörtelenítsek urológia...

Hogyan szörtelenítsek urológiai vizsgálat elött?

Figyelt kérdés
Nyilván karban tartom magamat valamennyire ami annyit jelent hogy ollóval leszpktam rövidíteni szörzetemet a tyütykösöm körül meg a heréken, de a fenekemnél hát vannak szörök böven. Nem szégyen így urológiai vizsgálatra menni,prosztatata stb ?
2015. jan. 8. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De miért kell orvoshoz menned, kérdező? Korod?
2015. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha rövidre vágod, az is jó. Leborotválni nem szükséges, fontosabb, hogy alaposan fürödj meg előtte és tisztán menj a vizsgálatra!

Mi a baj a péniszeddel? Miért nincs önbizalmad?

2015. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De mi a baj?milyen gondod van?


Tudod ha tartos kapcsolat a cél,az ismerkedéssel indul,ha vonzó a személyiséged akkor a többi nem lesz olyan fontos,az ember nem egy testrész csupán.

2015. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Prosztatapanaszod van?

Merevedési gond?

2015. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Bocs hogy egy ideje nem adtam hírt még nem voltam aorvosnál, akit érdekel írjon üzenetet légyszi kifejtem a problémámat képekkel.
2015. jan. 21. 11:40
 16/16 anonim ***** válasza:

Itt mindenkit érdekelt hogy mi a bajod?

Pontosan a gàtlásod miből adódik?(méret,valami kiütés,fitymaszűkület stb)

Vagy mi a baj?

2015. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!