Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és 12 cm a...

15 éves vagyok és 12 cm a farkam állva ez jó?

Figyelt kérdés
180 cm-es a magasságom és nem vagyok kövér inkább picit izmosabb fajta.

2015. jan. 8. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez a méret már elég ahhoz, hogy örömet okozz vele és a következő években akár még nőhet is! Ne aggódj!
2015. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy magasaknak kicsi lenne,sőt tini korban(13-15 évesen) is aki magasabb az előbb fog nemileg fejlődni,érni ês nagyobb mérete van,mint egy alacsony fiúnak.


Meg lehet nêzni a legtöbb későnérő alacsony ês amíg a 165 cm körüli magadàgot nem érik el,sokszor elég kicsi péniszük van.


Válasz:a 180 cm magassághoz a 12 cm nem valami nagy!

13 évesek is ekkora méretet írnak!


De még nőhet!Nyugi,ez màr a felnőtt àtlag méretbe beletartozik.


És a magasság tini korban számít,mert az igen alacsonyak elég gyakran későnérők is.Nem egy 14-15 éves aki alacsony volt mesélte el hogy spermàja sincs és nem olyan régóta van szőrük,meg elég kicsi nekik a lólàb.

2015. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az a fail, hogy nekem 13 évesen 15 cm lankadva...
2015. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De a testmagasság a pénisz mérettel tini korban igen sokszor összefügg!!!


Meg lehet nêzni hogy akik elég alacsonyak a kortàrsaikhoz képest 13-16 évesen azok gyakran későnérők,van hogy évekkel később kezdtek az átlaggal szemben szőrössödni,később lesz spermàjuk ês amíg nem kezdenek el nyúlni addi igen sokan írtak kis pénisz méretről.

2015. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!