Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csúszik mindig magától...

Miért csúszik mindig magától hátra a fitymám?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfi vagyok és nagyon zavar. Nem tudom miért van és mit lehet tenni ellene. Csak az írjon aki ért hozzá vagy hasonló cipőben jár, privi pls.

2015. jan. 17. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Csak tippelni tudok,mert túl rövid .
2015. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Lankadtan is hatracsuszik? Írj, én eléggé érték hozzá
2015. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, lankadtan is. HIába húzom a makkra, pár perc és újra hátul van.
2015. jan. 17. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Örülj neki, használd egészséggel!

Akinek rövid a fitymája, annak az nem fedi be a makkot, ez egyéni adottság. Nagyon sok férfi meg épp azzal kűzd, hogy nem tudja hátrahúzni, és hogy a nemi élet során saját fitymájában csúszkál!


Ha zavar a makk alatt felgyűrődött bőr, akkor menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre, és végeztesd el a körülmetélést. Akkor a koronaárok is szabadon lesz, így még higiénikusabb lesz!

2015. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ekkora hülyeséget basszus. Tisztán lehet tartani akkor is ha van fityma. a körülmetélés meg a makk érzéketlenségét okozza, persze erről kussol. Na kocc.
2015. jan. 20. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!