Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hallott valaki a TORUS nevű...

Hallott valaki a TORUS nevű potencianövelő cseppekről?

Figyelt kérdés
Egy szlovák cég forgalmazza, állítólag amerikai a termék, de a google ilyet nem ismer. Mo-n nics bevizsgálva, nem tudom, hogy mi a mellékhatása.
2010. febr. 8. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
semmiképp ne használd ha Mo-on nem ismert,és a mellékhatásait sem tudod..inkább válassz más megoldást szerintem!!!minden jót!
2010. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A honlapján ezt írják róla:

“Évekig nem volt barátnőm a túl kicsi péniszem miatt. Ma a TORUS-nak köszönhetően csak úgy futnak utánam a nők. Extázisba esnek, ha a HATALMAS péniszemet látják, és rögtön 4-5 alkalommal szeretnék egymás után... Higgye el nekem, ez a csúcsok csúcsa!”

Laurent J.


Biztos nudistrandon jegyszedő a csávó...

2010. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmiképpen ne szedj ilyen hülyeségeket,nem véletlen,hogy Mo-on nincs elismerve,bevizsgálva....Az én párom már megjárta egyszer csúfosan,hogy bedőlt az internet hülyeségeinek,hónapokig tartott,mire a doki helyrehozta az "ezredest"....
2010. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!