Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ilyenkor? Néha...

Mi lehet ilyenkor? Néha (különböző partnerekkel) rendben működik a szex. Néha viszont nincs merevedés vagy csak NAGYON rövid ideig. Izgulok talán? Vagy bizonyítási vágy lehet? 21 éves pasi voltam.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat akar a szarka és nem bírja a farka!!!A problémádban érzelmi dolgot is tapasztalok. Lehet nem is kívánod igazán azt a lányt, akit kiszemeltél és ágyadba bujtattál, inkább a skalpvadászat, te mennyi mindenkit eltudsz csábítani. Majd ha eljön számodra az igazi nagy szerelem tele érzelmekkel, akivel viszonzásra találsz, na azzal lesz az igazi, és nem lesznek ilyen problémáid. Sok sikert!!
2010. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.szerintem ez egy nagyon jó tanács.valami hasonló okokra gondoltam énis, és másoktólis ilyesmi válaszokat hallottam eddig.
2010. febr. 8. 22:16
 3/3 anonim válasza:
amelyik csajoknál ilyen gondod van, azt passzold át ide!
2010. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!