Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van ez? Veletek is...

Miert van ez? Veletek is tortent ilyesmi? Mit tegyek ellene? 14/f

Figyelt kérdés
Szoval amikor kondizok akkor peldaul sulyzozas kozben vagy atoltozesnel vagy zuhanyzasnal felall a farkam.A zuhanyzo egyben van nincs kulon filke es minden ferfi meztelen.Legyszives mondjatok tortenetet ha latatok a konditerem zuhanyzojaban valakit allo farokal vagy ha barmi ilyesmi tortent veletek vagy latatok ilyesmit. Legyszi rendes valaszokat

2015. jan. 27. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Rendszeresen járok kondiba, ilyet még nem láttam sosem, bár nem is szoktam nézni másokét. Hova jársz pontosan? Te tapasztaltál ilyet másnál is? Tekerd magad köré a törülközőt, vagy otthon zuhanyozz le.
2015. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Ebben a korban ez is könnyen előfordul .Mondom azoknak is akik ezután netán azt írnák hogy bi,vagy meleg vagy .

Ez pár hónap múlva elfog múlni,mert az ilyen dolgokat természetesnek veszed .Majd amikor hozzá szokol ,hogy az őltözködés ,fürdőzés ilyen helyen olyan természetes lesz,mit a súlyzó megemelése ,nem fog felállni .

2015. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De en mar 1 es fel eve jarok konditerembe rendszeresen
2015. jan. 27. 15:52
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
# 1 es ,ha te nem láttál ,attól még lehet.A zuhanyzó meg azért van ilyen helyen ,hogy használják is .Nem pedig izzadtan ,bűdösen haza menni,arról nem is beszélve ha még fizet is érte.
2015. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
En fizetek erte es a korolkozot se tudom magamon hagyni mert nagyon nedves lesz
2015. jan. 27. 15:56
 6/18 A kérdező kommentje:
Torolkozot*
2015. jan. 27. 15:56
 7/18 anonim válasza:
Velem is volt ilyen tavaly es hasonlo helyzetbe mint te csak akkor csapattarsaimmal zuhanyoztam! Fordulj a fal felé es probalj masra gondolni! Egyebkent attol is lehet hogy masok nemi szerve lattan szexel valo kapcsolatot latod es ettol felall es nem arra gondolok hogy meleg vagy! 15\f
2015. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fordulj befele,sokaknak van ilyen ebben a korban.
2015. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Oke de akkor is latjak es amikor kimegyek a zuhanyzobol akkor foleg h latjak
2015. jan. 27. 16:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan hogy felállt. Befelé fordultam,de akkor is volt aki észrevette.
2015. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!