Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen mennyi az átlagos...

15 évesen mennyi az átlagos péniszméret? Nemrég lettem 15 éves és a péniszem merevedve 8-9 cm. Mikor kezd el megnőni? Kezdek aggódni. Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 13:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Mint már mondtam előző kérdésedben is, http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

Így nem lesz csajod

2015. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
20%
Am csak akkor fog megnőni ha lesz egy iPhone 6 plusz-od,egy iPad-ed,egy iPod-od,egy Mac-ed,meg egy Apple TV-D,meg egy Apple Watchod
2015. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%

Ne ilyedj meg a sok rosszindulatu hülyegyerek miatt. Nyilván nekik még kisebb és ezzel kompenzálnak.

Beszélj egy orvossal vagy nézz utána kicsit a női test anatómiájának. Meg fogod érteni, hogy a női nemiszervben csak az első 6-8 cm-ig helyezkednek el idegszálak tömegesen, amitől a nők el tudnak élvezni. Teljesen mindegy azután hogy a torkáig feldugod, akkor sem érez már semmit belőle.

2015. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
17%
Ettől függetlenül még rengeteg SPH-ban lesz részed, szóval gyúrd a lelked rá.
2015. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Meg lehet hogy no 1-2 centit, talan elered a 12 centis atlagot, de nem biztos.
2015. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
58%
De sokan nem tudják itt,hogy a nemi szervek fejlődése,növekedése igazából 15 éves kor után kezd beindulni .Azt írja az orvosi szakkönyv,hogy növekedése a kamaszkor,vagy a nemi érés végéig tart .Ez akár 17-18 éves korig is eltarthat.Nem vagyunk egyformák.
2015. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj semmi baj, ekkorának is jó, de valószínű még nőni fog
2015. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak későnérő vagy!


Alacsony fiúknàl gyakran előfordul,hogy később kezdenek el fejlődni,később lesz fanszőrük(átlagban:12-13 éves kor elején),később lesz spermájuk(12-14 évesen)és amïg nem kezdenek el megnyúlni addig kicsi, kisfiús méretű és kinézetű péniszük van.Duci fiúknál is sokszor kicsi a pénisz.


Milyen magas vagy?Súlyod?

Mikor lett fanszőröd,spermád?

Apukád magassága?



Csomó ilyen tini sztárocska van akik 15-16 évesen is igen fejlettlenek voltak i kább hasonlítottak általános iskolásokra mint középiskolásokra.

Na ezek amint elkezdtek kicsit megnyúlni,össze is szedték magukat.

(Pl.Justin Bieber,én amikor megláttam azt hittem 13 éves,nyávogó lány haj,tuti még csupasz tö kű is volt,Gordon Joseph Lewitt,Elijah Wood,The Rock egy fogtündér nevű családi filmben játszott,abban egy 17 éves srác jatszott egy 13 éves szerepet,de még 13-nak is fejlettlen volt😄,na neki semmit nem,talàltak volna a gatyájába)

2015. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Ha te írtad a masik kérdést is akkor későnérő lehetsz,161 cm az nagyon alacsony,az egy alacsonyabb 13 éves gyerek magasságának felel meg.


Szerintem,amint kicsit megnyúlsz maggaságra is 16-17 éves korod között megfog nőni a pêniszed is.

2015. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Végre értelmes emberek is vannak akik nem csak oltani tudnak.

161 cm vagyok 65. Kg.

Apum 179 cm.

2015. jan. 28. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!