Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, milyen eredményeket...

Férfiak, milyen eredményeket értetek el a Bathmate használatával?

Figyelt kérdés

Csak adatokra lennék kíváncsi, hogy a használat előtt mekkora volt a péniszetek (hossz+vastagság), mennyi idő alatt értétek el, és tartós volt-e a nagyobbodás.


Én is tervezem, hogy veszek egyet. Én sem vagyok elégedett a méretemmel. Vagyis inkább azt mondanám, hogy a párom túlságosan tág (pedig én vettem el a szüzességét), ezért szeretném megnövelni a péniszemet hosszra és vastagságban is.


Ha nem a kérdésre válaszoltok, hanem csak fikázzátok a témát, akkor lepontozlak titeket. Én eredményekre vagyok kíváncsi, olyanok véleményére akik már használták...


22/F



2015. jan. 29. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Rendben szavazzál le, nem érdekel, de ezt csak egy újabb marha nagy parasztvakítás, amivel a frusztrált pénisz méretükkel elégedetlen embereket akarják kihasználni, és levenni egy kis pénzel.
2015. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem pontozlak le ,sőt 2 x nyomok zöldet,mert annyira igazad van .
2015. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Első sorban a kérdezőnek szólt ez. Amúgy is akiben felmerül hogy egy ilyen nem átverés, az már menthetetlen.
2015. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
És ezek az emberek is életben tudnak maradni. Régen a természetes kiválasztódás során kiszelektálódtak, most nem, most ugyan úgy szavazhatnak, mint azok az emberek, akik értik a világ dolgait.
2015. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindent ki kell próbálni, főleg ha van olcsóbb utánzat. Kemény 2500 Forintot ér, kínai változatban :)

Vérpénisznél megnagyobbítja, rendszeres használat esetén, ha lankadt.

2015. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nos adatokkal nem szolgálhatok sose méregettem csak kíváncsiságból kezdtem de amit eddig használtam óvszert azt már nem tudom feleröltetni se ennyit üzennék a hitetleneknek. Ez ~ 4hónap után hogy mennyire tartós nincs tapasztalat.
2015. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
jaaaaaaaaaa kedves előző(tán terméket áruló).... Simán felhúzom az óvszert a 42-es lábamra, úgy, hogy térdzokniként használom.....
2015. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7-esnek

Nyilván viccből lehet méret szerint venni gumit próbálj egy nálad kisebb méretben dugni majd meglátjuk hogy sikerül...

2016. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!