Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megfázhatott a herém, azért...

Megfázhatott a herém, azért lehet ez a kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés

Pár napja legalább fél órát mászkáltam kint a hidegben, és csak egy melegítő volt rajtam alul (felül kabát, sapka, sál). Mikor visszaértem a lakásba, nagyon hideg volt a péniszem is és a heréim, de felmelegedett hamar.


Két napja elkezdtem a jobb herémben egy enyhe nyomást érezni, néha nem is tűnik fel. Nem fáj, csak kellemetlen. Ha nem javul vagy rosszabbodik, mindenképp elmegyek orvoshoz, csak azért kérdezem itt először, hátha volt valakinek hasonló. 20/F



2015. febr. 1. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
igen lehet. Here, mellékhere, here-vezeték gyulladás. Ezek inkább kellemetlen, húzó-, diszkomfort érzéssel járnak.
2015. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább mellékhere-ondózsinór részében van ez az általad is írt diszkomfort érzés. Köszönöm a válaszod!
2015. febr. 2. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Mielőbb forduljon orvoshoz!
2015. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!