Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem törli meg sok fiú a...

Miért nem törli meg sok fiú a péniszét pisilés után?

Figyelt kérdés
Pl.a barátom se csinálja,és mikor azt akarja,hogy orális kényeztessem,elég rossz ízű neki...mondtam,hogy mielőtt ezt akarja,törölje meg,de nem nagyon csinálja...de tudom,hogy más pasi se csinálja. Ebből nem lehet valami bajuk a pasiknak?
2008. aug. 22. 09:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Más-más pasi máshogy érzi. a párod azt érzi, hogy nincs szüksége rá, mert ő nem érzi rosszul magát.

Valahogy tudasd vele, hogy neked ez nem jó és, hogy változtasson rajta! Fertőzések is kiadódhatnak belőle pl. égő-viszkető érzés. Ezt beszéld meg a Barátoddal!

2008. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen, általában én sem törlöm meg, csak lerázom, és ebből még soha nem volt higiéniai vagy egészségi problémám, pedig már én sem vagyok tini.

Ha jól le van rázva, akkor ebből nincs probléma.

A baktériumok a napi fürdés és szappanozás során így is eltávolíthatóak.


Azért nem szeretem papírral megtörölni, mert ha WC-papír darabok tapadnak a makkomra, azt nehéz és kellemetlen érzés leszedegetni.


---


Viszont, amiről te írsz, az orális szex, az egészen más. Olyankor az a minimum, hogy alaposan megmosom előtte, mielőtt a feleségem kényeztetne. Mert különben tényleg kellemetlen lehet neki.


Mondd meg neki nyomatékosan, hogy fontos számodra az, hogy lemossa orális szex előtt. Ha tényleg szeret, akkor ezt a minimális dolgot: szappan + egy kis langyos csapvíz, igazán megteheti. Ha erre semmiképp sem hajlandó, akkor az elég bunkóság. Szerintem.

2008. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki keményen, ha a szép szó nemhasznál. Addig nincs orális, vagy akkor te se törlöd meg, és akkor csinálja ő is úgy. Ha neked ugy nemkényelmes akkor ennyit megtehes, semmibe nemtart
2008. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

én sem törlöm.

viszont mosni azt szoktam.

Még soha senki sem panaszkodott.


szerintem amit te érzel, az nem a törölgeti/nem törölgeti dologból származik, hanem más gond van. Vagy alapvető higénia, vagy akár valami fertőzés. Vagy csak neked ilyen az izlésed.


próbáld férfi ismerőseidet megkérdezni, szerintem nem fogsz olyat találni, aki törölgetné... nem is fogják érteni, hogy mit kérdezel.

2008. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem,biztos,hogy attól van,hogy nem törölte meg,mert mikor megmost előtte,akkor nem nagyon volt íze,így meg elég rossz volt...
2008. aug. 22. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, megtörölni én sem szoktam, viszont legalább naponta kétszer megmosom szappannal, vízzel. (Reggel-este)
2008. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Olvastam valamit arról, hogy a fiúknál a hólyag és környezete sokkal jobban el van látva izmokkal, és pisiléskor a szorítás elég jól kiüríti a húgyvezetéket, a lányok meg jórészt a gravitációra hagyatkoznak pisiléskor.

Tehát a fiúknál kevesebb a konkrét befejezés utáni csepegés, valamint nincsenek olyan benedvesedhető részeik, mint lányoknál pl. a kisajkak. Vagyis, a fiúk pisilés után majdnem teljesen szárazak, nincs olyan kellemetlen nedves nemtiszta-érzetük, ezért nem is törölnek.


Én konkrétan szoktam törölni, ha van rá mód, kb. 10 éve szoktam rá, mikor megfázás miatt utócsepegésem volt.

De mikor már úgy áll a helyzet, hogy itt cumi lesz, akkor kimegyek a fürdőszobába, visszahúzom a bőrt, és tiszta vizes kézzel megmosom 5 másodperc alatt. Szappannal nem jó, mert a szappaníz sem jó, én legalábbis jobban utálom nyaláskor, mint a pisiízt.

2008. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem abból semmi gond nincs, ha megkéred a párod, hogy mosakodjon meg előtte. A férjem mindig így teszi, és én sem tudom elviselni, ha én nem mosakszom meg előtte... Zavar, hogy neki esetleg kellemetlen.
2008. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!