Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herecsavarodással kapcsolatato...

Herecsavarodással kapcsolatatos kérdés, többi lent?

Figyelt kérdés
Na az van,hogy haveromnak most történt egy ilyen "balesete" és részletesen elmesélte ,hogy mikor lefeküdt akkor fájt ...stb és az lenne kérdésem a ,hogy engem megviselt ez és belegondoltam és kirázott a hideg és azóta mintha zsibbadna a jobb herém.Ez most csak ilyen tudatalatti izé miatt vagy tényleg valami?(nem pont csavarodás,akármi, lehet?) egy napja mintha zsibbadna.

2015. febr. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A történetet nem mesélted végig,igy lehet hogy a haverodnak sem az volt.Neked meg most fantom fájdalmaid lehetnek .
2015. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A herecsavarodás igen erős fájdalommal járna, tehát ez valami más lehet!

Talán csak bebeszélted magadnak, de ha az megnyugtatna, nyugodtan ellenőriztetheted magad egy urológussal!

2015. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
haveromék bementek éjjel a kórházba és 2 órán belül műtötték is.szerintem is csak bevagyok ijedve és azért érzem minhta zsibbadna,de amúgy szerintem is csak "bemondom magamnak,,.
2015. febr. 9. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy felvásztál
2015. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

náthás vagyok köhögök ,de ennek van köze hozzá?

most belegondolok kb azóta vagyok beteg mióta elmondta nekem...

2015. febr. 9. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak véletlen egybeesés lehet.
2015. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!