Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszbe vazelin? Nekem az...

Péniszbe vazelin? Nekem az lenne a bajom h lógva 4-5-6cm de alva eléri a 16-17cm és úttana olvastam h a vazelin nem nagyon hatasos és elment tőle a kedvem, de viszont tudnátok nekem valamit ajánlani? 16/F

Figyelt kérdés
penisz

2015. febr. 10. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
gondolom csak penzkidobas..
2015. febr. 10. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálad minden okés ,felejts el minden ezzel kapcsolatos dolgot .
2015. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A vazelin nagyon hatásos, konkrétan elrohad tőle a péniszed.


Ha elmész a szegedi urológiai klinikára, ott a legfelső szinten vannak fényképes tablók műtétekről, ahogy Pajor processzor úr próbálja megmenteni máshonnan átültetett bőrrel azon betegek péniszét, akik a börtönben (vagy máshol) vazelint fecskendeztek a nemi szervükbe.


Plasztikai sebész tud neked korlátozott mértékben pénisznagyobbítást, illetve péniszvastagítást csinálni.


A hosszabbításra a következő módszerek vannak:

- leválasztják a péniszt a testen belül a szalagokról, kijkebb húzzák és ott rögzítik;

- leszívják a pénisz fölötti részen a zsírt az alhasadról, így optikailag nagyobbnak fog tűnni.


A vastagításra a következő módszerek vannak:

- valamilyen STERIL feltöltőanyagot (tehát nem vazelint) fecskendeznek be a pénisz bőre alá (hialuronsav vagy a ma már kevéssé használt szilikonolaj);

- leválasztják a pénisz bőrét, és a test más pontjáról, például hasról vett zsírszövet-csíkot csavarnak rá, és visszahelyezik a bőrt.


A vastagítás eredménye sajnos hülyén fog kinézni, mert a makk nem lesz vastagabb tőle. Úgy fog kinézni, mintha egy vastag kifliből kilógna egy vékony kis virsli.

2015. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A pénisz nagyobbítására jelenleg nincs lehetőség. Neked nincs is szükséged erre, mert a péniszed már most is jó méretű!

Miért szeretnél még nagyobbat?

2015. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnek csak engem zavar h logva kicsi :/
2015. febr. 10. 15:11
 7/11 anonim ***** válasza:

De miért zavar?

A lankadt méretednek nincs sok jelentősége. Használni is mereven fogod!

2015. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jo azert koszonom szepen! toltetni biztos nem fogok!:)
2015. febr. 10. 15:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre nincs is szükséged! Fogadd el magad így! Már most sincs miért szégyenkezned! :)
2015. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szamo77db ***** válasza:
Nem az számít, hogy lógva mekkora, hanem izgalmi állapotban hány centi. Az pedig neked tökéletes! Nehogy engedd bárkinek is, hogy valami hülyeséget megetessen veled és nagyobbítás céljából bármit is csinálj a péniszeddel!
2015. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!