Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmúlt a gomba akkor...

Ha elmúlt a gomba akkor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szóval vasárnap este vettem észre, hogy piros a makkom és viszket. Rendben elkezdtem Canestennel kenni már szinte nem is látszódik és nem is viszket csak néha-néha, kenegetem még minimum 7 napig akarom szóval hétfőn hagyom abba. Ha elmúlt, mert már szerintem elmúlt akkor ne menjek orvoshoz? Igazából jövőhétre terveztem be a bőrgyógyászt, ha nem múlna el, de fölöslegesnek látom, ha nincs tünet mert semmit se fog látni és azért 5000,-Ft-ot kidobni azért, hogy elmondja, hogy nincs bajom nem szándékozok.

Van barátnőm(19 éves) óvszerrel védekezünk. Viszont 3 napig egy betegség ágynak döntött és Antibiotikumot szedtem szóval szerintem ez okozhatta a gondot. Nem váladékozott nem volt büdös csak piros volt(nem is pontok csak olyan volt mint 2 napig tartó "reszelés" után). Barátnőm még mindig tünetmentes azóta türtőztetjük magunkat. Sose volt hasonló problémája.


U.i.: Tesóm(27) eü-ben dolgozik Ő ajánlotta a Canestent a tünetek ismeretében, mert nem tartotta súlyosnak, de mondta, ha nem múlik el vagy visszatér akkor nem önkezelés,hanem menjek bőrgyógyászhoz vagy Ő rugdos el...

18/F



2015. febr. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elmult akkor nem kell menni.De egyébként is minek mentél volna magánrendelésre .Gyanitom magánban is ahhoz mentél volna ,aki az SzTK ban rendel ,ingyen.
2015. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1, nálunk az SZTK-ba három hónap múlva lehet kapni időpontot, akkor is, ha sürgős. Addig pedig le is rohadhat a makkod akár.
2015. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Városunkban nincs SZTK, közelben nem tudom hol van, viszont Őt ajánlották többen is! :)

Meg hallottam érdekességet a legközelebb SZTK-s bőrgyógyászról...

Köszönöm a válaszod! :)

2015. febr. 27. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt akkor nem szüksége doki már.
2015. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 es.Nálunk,is így van ez,de sűrgős esetekben sosem hagytam magam lerázni .Közöltem a beteg felvevővel,ön nem orvos ,ne tessék már eldönteni mi a sürgős ellátás .

A gondom ,bajom meg nem vagyok köteles elmondani .

Ekkor szokta idegesen mondani,nem adok idő pontot,menjen a rendelőhöz ,és beszéljen a dokival .

Még 1 esetben sem küldött el a doki ,ellátás nélkül .

2015. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk a bőrgyógyászaton anyukámat olyan hangnemben és szavakkal küldte el a doktornő -hasonló jelenet után-, hogy ha fizetnének érte se menne hozzá többé.
2015. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ezért nem szabad SZTK-s rendelőbe menni, eddig nekem szerencsém volt sebészekkel is mikor megzúzódott a lábujjam meg stb... de bőrgyógyászért inkább fizetek vagy valami hasonlóért.
2015. febr. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!