Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok,170cm, és kb...

16 éves vagyok,170cm, és kb 55kg. Szeretnék izmosodni, mindenhol. Mit ajánlatok mit tornázzak naponta, lehetőleg otthon!? Mit csináljak és naponta mennyit?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz,felülés,amennyi jólesik
2015. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

1) Ez baromsag.


Ha rendszertelenül csinalod akkor vagy sokat vagy keveset fogsz csinalni. Inkabb sportolnod kene mert otthon csak lustulni fogsz.

Nezz utana a Meztelen harcos c konyvnek,az ilyen sajat testsulyos otthoni edzes.


Es persze ha nincs etrended akkor hiaba csinalsz barnit is.

2015. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

2es miért baromság?

azt kérdezte otthon mivel tud erősödni? nem okoskodást kért, és én sem!!

2015. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 1. 19:43
 5/5 anonim válasza:
Olvass utána a saját súllyal való edzésnek. Börtönedzés és TRX is ilyenek! De leginkább a kitartás a lényeges! Ne add fel az első izomláznál, az első hét után. Hidd el, 3 év múlva mikor a többiek akkor kezdenek el konditerembe járni és porokat szedni akkor te már rég szálkás leszel! Egy szálkás izmú pasi sokkal jobban néz ki, mint egy felfúj, kigyúrt, izomagyú egér!
2015. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!