Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és ha hátra...

14 éves vagyok és ha hátra húzom a fitymám akkor kifelé fordul ne csuszik?

Figyelt kérdés
ugy 5 hónapja volt egy nagyon komoly fityma szűkületem de azota nagyon sokat javult és most nem csuzik a fitymám hanem csavarodik és a makkom is nagyon érzékeny....

2015. márc. 2. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Te vagy az aki egyszer már tett fel képet magáról és akkor a makk mögé nem tudta még húzni?


Ha igen akkor tök sokat javult,gratulálok.

2015. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok
2015. márc. 2. 20:29
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Aki azt mondja, hogy ez jó, az hová tette a szemét? Itt bizony van szűkület!
2015. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bizony, az első képen nagyon látszik, hogy szűk.
2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nasgyon sokat javult a helyzet,én még emlékszem az első kérdésedre azon a képen elég durva volt a szűkületed.


Továbbra is tornáztasd av fitymád és ha a makk mögé tudod fájdalom nélkül,könnyedén húzni akkor minden rendben lesz.

2015. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Oké de még a makkom nagyon nagyon érzékeny
2015. márc. 8. 05:34
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Sokak írták akiknek nem volt fitymaszűkületük,hogy érzékeny a makkjuk, vagy tinik vagy fiatal felnőttek voltak.
2015. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

Ennyit azokról akik kategorikusan kijelentik, hogy a fityma nem tágítható :)


Gratulálok, nagyon szépen haladsz, ne hagyd abba, tessék szépen tovább gyakorolni, amíg az a „szorítás” el nem múlik.


A kérdésedre meg annyi: az bőven normális, hogy kifele fordul, és nem csúszik, van akinek ilyen, van akinek olyan. Az érzékenység meg majd lejjebb hagy, ahogy többet foglalkozol a farkaddal úgy lesz egyre kezelhetőbb.

2015. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!