Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyre sűrűbben szoktam proszta...

Egyre sűrűbben szoktam prosztatamasszázst csinálni magamon gumikesztyűvel és síkosítóval. Lehet valami bajom belőle? Aranyér vagy valami?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg nehogy azt gondolja valaki.

#masszázs #baj lehet e
2015. márc. 2. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sterilen csinálod akkor nem történhet bajod .
2015. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz gond
2015. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szamo77db ***** válasza:
Persze, hogy nem vagy meleg, nekem eszembe sem jutott! Azzal sincs semmi baj, hogy örömet szerzel magadnak. De légy óvatos, nehogy szétrepedjen a végbeled!
2015. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hogyan vigyázzak?

Csak lassan hatoljak be?

vagy ha lassan akkor nincs semmi baj?

2015. jún. 5. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem vagy meleg mi a lótúróért csinálod nekem eszembe nem jutna ilyen perverzség hm????
2015. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
ennek mi köze a homoszexualitáshoz? csak a melegeknek van prosztatájuk vagy mi?
2015. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
#6/6-os válaszolónak üzenném hogy nem csak a melegeknek van prosztatájuk de az ha valaki a sáját ujját dugja fel a seggébe örömszerzés céljából az rohatul nem normális dolog :)
2015. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
7-es: de azért a lányokkal szabad análisa szexelni, az nem b*zis, nem? meg az normális meg minden, csak a fiúknak tilos az ilyesmi. ennyi erővel ki se verd magadnak, mert ha hozzáérsz egy péniszhez az se normális dolog, mert olyat a melegek csinálnak
2015. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
8-as,No no azért álljon már meg a gyászmenet oké! Először is az sem normális dolog ha egy lányt dugsz análisan mert az a testrész nem arra való, nem tudom miből gondoltad hogy azt helyeslem, nem utaltam erre.Másodszor meg"enyi erővel ki se verd magadnak mert ha hozzáérsz egy péniszhez az nem normális". Hát ezzel most nagy hülyeséget mondtál mert az a pénisz a sajátom és a se*glyukkal ellentétben az részben tényleg a szexualitást szolgálja. Harmadszor tudd hogy én nem sértésből irtam amit írtam szóval nincs kedvem itt veszekedni oké?Szia.
2015. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

"az a testrész nem arra való"

ennyi erővel a száj meg nem arra való, beletegyenek egy péniszt, hanem az evésre. és a szájunk egyáltalán nem szolgálja a szexualitást, a végbéllel ellentétben, amiről köztudott, hogy tele van idegvégződésekkel, a prosztata meg főleg. csak te annyira korlátolt vagy, hogy a saját testedet nem fedezed fel, mert kitaláltál magadnak ilyen értelmetlen korlátokat, hogy a saját testeddel kapcsolatban mi normális és mi nem az.

én sem veszekszem, csak fáj, hogy ilyen butaságokat látok :(

2015. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!