Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves pénisz mérete, "átlago...

17 éves pénisz mérete, "átlagosan"?

Figyelt kérdés

Mát teljesen lerágott téma, tudom. De egészen idáig egész egyszerűen nem érdekelt, vagy szimplán nem vettem figyelembe azokat akik erről beszéltek / írtak. idén márciusban töltöm be a 17. életévem, talán már egy kicsit gyerekes kérdés de most kezdett el "érdekelni". Persze nagyon sok statisztikát olvastam (eddig is... :D), hogy mégis mekkora az átlag méret, de ugye átlag. Lényegében most vagyok a "vajon elég nagy-e" fázisomban, (ha lehet annak nevezni)

15 - 16 cm hosszú és 13,5 - 14 cm vastag. ez az "átlagos", esetleg kisebb, nagyobb?



2015. márc. 3. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg statisztikát olvastál, akkor mi újat tudunk írni? A 15-16 cm megfelel a magyar átlagnak. A 13-14 cm-es vastagság viszont elefántot sejtet. Szerintem csak 4-5 cem lesz az. ;-)
2015. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A magyar átlag 14,9 cm körül van hosszban, kerületre pedig olyan 12,5-13 cm körül. 21 éves korodig elvileg még nőlhet minimálisat, de nekem olyan 17 éves korig nőtt.

Amúgy a vastagságod egész jó, a lányok szeretni fogják.

Véleményem szerint ez nem nevezhető nagy pénisznek, hanem az átlagtól picivel nagyobbnak. :)

18 F

2015. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
14cm vastag? mi a fene???? a kocka alakú pénisz lenne
2015. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

0 cm

17/L

2015. márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a felnőtt pénisz átlag 14-15 cm és te közel vagy a felnőtt korhoz. így a tied is átlagos. És még kicsit nőhet. A vastagságán pedig gondolom a kerületét érted. Az is jó méret. Nincs okod aggodalomra.
2015. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki úgy érdeklődik itt ,mintha csak ezen múlna a szex minősége .Lehet a kicsivel is nagyon élvezni,meg a naggyal is semmit mondóan csinálni .Ebben a válaszban akkor minden méret bent van .
2015. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13.12 centiméter az átlag, tegnap jött ki a hír.
2015. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Keress kérdéseket hasonló témákban:(...), Illuminati


Grat

2015. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!