Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez normális méret?

Szerintetek ez normális méret?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.185 cm magas. Viszonylag jól nézek ki. Néhány (8-10) barátnőm volt, de valahogy sosem akartam igazán egyikkel sem lefeküdni, pedig lett volna rá alkalmam is, de nem tartottam magam elég érethez ehezd a dologhoz. Mostmár késznek érzen magam és fogok találkozni egy csajjal akinek "kell egy napra egy fiu". Nem szüz csaj, én meg az vagyok. Kicsit parázok is de igazából a péniszméretem ami zavaró. Szerintetek nő még? Nem zavaróan kicsi? Ki lehet könnyedén elégíteni vele egy nőt? A péniszem 14,5 cm hosszú és kb 4 cm szeles, vérpénisz. Szedjek rá valamilyen doppingszert? Kérek valami hasznos tanácsokat. Előre is köszönöm! :)

2015. márc. 6. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen rendben van ez a méret! Ne szedj semmit. Még akár nőhet is ,de ezzel sem kell szégyenkezdned
2015. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Normális méreted van,átlagos méret,bőven elég és jól tetted hogy vártàl a sexel és nem sietted el csak azért hogy ne legyêl szűz.Még sexual phiológusok sem ajánják 16 éves kor előtt a sexet.


Azt gondold végig hogy biztos egy ilyen lánnyal akarod elveszteni.Ha csak a szűzesség elvesztése miatt akarod akkor gondold át alaposan.


Sok srác 18-22 évesen is szűz,na és majd eljön az ő idejük is,a sextől se több,se kevesebb nem lesz senki.Így emiattnne aggódj.


Óvszer legyen nálad és használd is ,mêg akkor is ha a csaj azt mondaná gyógyszert szed!

2015. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne foglalkozz a mérettel, ez a szerv csak a te kielégülésedet szolgálja, a nőket egy ujjal is ki lehet elégíteni, sőt esetenként az se kell hozzá, csak gyengédség és az erogén zónák megfelelő ingerlése (beleértve az agyat is).
2015. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen, volt nálam eddig is, ha véletlen "úgyhozta volna a sors", meg ha bulikon kicsit magam alá iszom, de nem történt meg. Manapság nagyon kevés csaj van aki rended és nem a szexre hajt. Meg a méretet is fikázzák.. Remélem jól fog elsülni a dolog. :)
2015. márc. 6. 21:44
 5/10 A kérdező kommentje:
És annyit kérdeznék még, hogy pontosan mivel kényesztessem a csajt amitől a "csúcson" lesz? Milyen pózt ajánlotok? Beválalos tipus vagyok.
2015. márc. 6. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy, csak szerelmes levelet ne írj neki, mert kiszalad a világból.
2015. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Első szexnél nem kell variálni a dolgot,mert elveszel a részletekben.Csaj alul,te felül.Ez az ősi módszer.Mindent te irányitasz legalább .
2015. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Az ősi módszer inkább a csaj négykézláb pasi hátulról, bár tény hogy az kevésbé romantikus.
2015. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

A csajok szeretik ha a csiklőjukat izgatják.


Figyelj ne foglalkozz amikor a csajok a méretet fikázzák,mert csak a szájuk jár,az átlag méret 12-16 cm,ez van a többségnek.


Sok csak dumál,sok nem is volt fiúval,férfival,csak kamuzik,előadja magát.Ez olyan mint amikor a fiúk meg mind azt hazudozzák hogy nekik 18 cm a dákójuk.


Nem kell mindent elhinni amit mondanak.

2015. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ezt elmondani, hogy milyennek számít. Azt írtad jól nézel ki, de ez nyilván szubjektív jelentésű kifejezés. Én ehhez viszonyítva mondanám azt, kell-e aggódnod a méreted miatt. Ha esetleg láthatnánk képet rólad amin látszik a tested, úgy lehetne válaszolni rá, hogy ez a pénisz milyen a testedhez viszonyítva. NEM meztelen képre gondolj, még az arcod sem olyan fontos. Ha nem mered küldheted privátban is.
2015. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!